Terminarz

1. kolejka

Odra Opole Miedź Legnica 30.07.2021, godz 18:00:00 1:4 (0:1)
Korona Kielce Skra Częstochowa 30.07.2021, godz 20:00:00 2:0 (2:0)
GKS Tychy ŁKS Łódź 30.07.2021, godz 20:30:00 1:1 (0:0)
GKS Katowice Apklan Resovia Rzeszów 31.07.2021, godz 12:40:00 2:2 (1:0)
GKS Jastrzębie Puszcza Niepołomice 31.07.2021, godz 18:00:00 0:2 (0:1)
Arka Gdynia Zagłębie Sosnowiec 31.07.2021, godz 20:30:00 1:1 (0:0)
Widzew Łódź Sandecja Nowy Sącz 01.08.2021, godz 12:40:00 3:0 (2:0)
Górnik Polkowice Podbeskidzie 01.08.2021, godz 15:00:00 1:1 (0:1)
Stomil Olsztyn Chrobry Głogów 01.08.2021, godz 18:00:00 1:2 (0:2)

2. kolejka

Apklan Resovia Rzeszów GKS Tychy 06.08.2021, godz 18:00:00 1:0 (1:0)
Podbeskidzie Odra Opole 06.08.2021, godz 20:30:00 0:3 (0:1)
Miedź Legnica GKS Katowice 07.08.2021, godz 12:40:00 1:0 (1:0)
Górnik Polkowice Sandecja Nowy Sącz 07.08.2021, godz 18:00:00 0:2 (0:1)
Arka Gdynia Chrobry Głogów 07.08.2021, godz 20:30:00 0:2 (0:2)
Zagłębie Sosnowiec Widzew Łódź 08.08.2021, godz 12:40:00 1:2 (1:2)
GKS Jastrzębie Stomil Olsztyn 08.08.2021, godz 15:00:00 1:0 (0:0)
ŁKS Łódź Skra Częstochowa 08.08.2021, godz 18:00:00 3:2 (1:1)
Korona Kielce Puszcza Niepołomice 09.08.2021, godz 18:00:00 3:1 (1:0)

3. kolejka

Apklan Resovia Rzeszów Skra Częstochowa 12.08.2021, godz 20:00:00 0:1 (0:0)
Puszcza Niepołomice ŁKS Łódź 13.08.2021, godz 18:00:00 0:2 (0:0)
GKS Tychy Miedź Legnica 13.08.2021, godz 20:30:00 0:3 (0:0)
Korona Kielce GKS Jastrzębie 14.08.2021, godz 12:40:00 2:1 (2:1)
Stomil Olsztyn Arka Gdynia 14.08.2021, godz 18:00:00 0:1 (0:0)
GKS Katowice Podbeskidzie 14.08.2021, godz 20:30:00 2:2 (1:2)
Widzew Łódź Chrobry Głogów 15.08.2021, godz 12:40:00 2:0 (1:0)
Górnik Polkowice Zagłębie Sosnowiec 15.08.2021, godz 15:00:00 2:4 (2:2)
Odra Opole Sandecja Nowy Sącz 15.08.2021, godz 18:00:00 1:2 (1:0)

4. kolejka

Miedź Legnica Skra Częstochowa 17.08.2021, godz 18:00:00 1:1 (1:0)
Apklan Resovia Rzeszów Puszcza Niepołomice 17.08.2021, godz 18:00:00 1:1 (1:1)
Podbeskidzie GKS Tychy 17.08.2021, godz 20:30:00 0:0
ŁKS Łódź GKS Jastrzębie 18.08.2021, godz 18:00:00 2:2 (1:0)
Stomil Olsztyn Korona Kielce 18.08.2021, godz 18:00:00 0:1 (0:1)
Arka Gdynia Widzew Łódź 18.08.2021, godz 20:30:00 3:1 (1:1)
Górnik Polkowice Chrobry Głogów 19.08.2021, godz 18:00:00 0:0
Odra Opole Zagłębie Sosnowiec 19.08.2021, godz 18:00:00 1:0 (1:0)
GKS Katowice Sandecja Nowy Sącz 19.08.2021, godz 20:30:00 0:0

5. kolejka

Puszcza Niepołomice Miedź Legnica 20.08.2021, godz 18:00:00 0:1 (0:0)
GKS Jastrzębie Apklan Resovia Rzeszów 21.08.2021, godz 12:40:00 1:1 (1:1)
Korona Kielce ŁKS Łódź 21.08.2021, godz 18:00:00 1:0 (0:0)
Widzew Łódź Stomil Olsztyn 21.08.2021, godz 20:30:00 2:0 (1:0)
GKS Katowice Zagłębie Sosnowiec 22.08.2021, godz 12:40:00 3:2 (0:2)
Górnik Polkowice Arka Gdynia 22.08.2021, godz 15:00:00 2:1 (1:0)
GKS Tychy Sandecja Nowy Sącz 22.08.2021, godz 18:00:00 2:1 (1:1)
Odra Opole Chrobry Głogów 23.08.2021, godz 18:00:00 1:0 (0:0)
Podbeskidzie Skra Częstochowa 23.08.2021, godz 20:30:00 1:0 (1:0)

6. kolejka

Apklan Resovia Rzeszów Korona Kielce 27.08.2021, godz 18:00:00 0:1 (0:0)
Stomil Olsztyn ŁKS Łódź 27.08.2021, godz 20:30:00 0:3 (0:2)
Arka Gdynia Odra Opole 28.08.2021, godz 12:40:00 3:0 (2:0)
Widzew Łódź Górnik Polkowice 28.08.2021, godz 18:00:00 4:2 (1:1)
Miedź Legnica GKS Jastrzębie 28.08.2021, godz 20:30:00 1:1 (0:0)
Chrobry Głogów GKS Katowice 29.08.2021, godz 12:40:00 4:0 (2:0)
Podbeskidzie Puszcza Niepołomice 29.08.2021, godz 15:00:00 4:0 (1:0)
Zagłębie Sosnowiec GKS Tychy 29.08.2021, godz 19:45:00 1:2 (1:2)
Sandecja Nowy Sącz Skra Częstochowa 17.11.2021

7. kolejka

Korona Kielce Miedź Legnica 03.09.2021, godz 20:30:00 0:0
Zagłębie Sosnowiec Skra Częstochowa 04.09.2021, godz 12:40:00 0:0
ŁKS Łódź Apklan Resovia Rzeszów 05.09.2021, godz 12:40:00 0:3 (0:2)
GKS Jastrzębie Podbeskidzie 05.09.2021, godz 15:00:00 0:1 (0:0)
Odra Opole Widzew Łódź 05.09.2021, godz 18:00:00 0:0
Puszcza Niepołomice Sandecja Nowy Sącz 15.09.2021, godz 18:00:00 1:2 (1:1)
GKS Katowice Arka Gdynia 16.09.2021, godz 18:00:00 2:4 (1:1)
GKS Tychy Chrobry Głogów 16.09.2021, godz 20:30:00 1:0 (0:0)
Górnik Polkowice Stomil Olsztyn 16.09.2021, godz 20:30:00 2:2 (0:0)

8. kolejka

Chrobry Głogów Skra Częstochowa 10.09.2021, godz 15:00:00 0:1 (0:0)
Widzew Łódź GKS Katowice 10.09.2021, godz 20:30:00 3:1 (1:0)
Podbeskidzie Korona Kielce 11.09.2021, godz 12:40:00 2:3 (1:1)
GKS Jastrzębie Sandecja Nowy Sącz 11.09.2021, godz 18:00:00 0:3 (0:1)
Miedź Legnica ŁKS Łódź 11.09.2021, godz 20:30:00 0:2 (0:0)
Arka Gdynia GKS Tychy 12.09.2021, godz 12:40:00 0:1 (0:1)
Zagłębie Sosnowiec Puszcza Niepołomice 12.09.2021, godz 15:00:00 1:2 (1:1)
Górnik Polkowice Odra Opole 12.09.2021, godz 18:00:00 1:1 (0:1)
Stomil Olsztyn Apklan Resovia Rzeszów 13.09.2021, godz 18:00:00 4:2 (0:1)

9. kolejka

GKS Jastrzębie Zagłębie Sosnowiec 17.09.2021, godz 18:00:00 1:1 (0:1)
ŁKS Łódź Podbeskidzie 18.09.2021, godz 12:40:00 1:2 (1:1)
Korona Kielce Sandecja Nowy Sącz 18.09.2021, godz 20:30:00 0:1 (0:1)
GKS Tychy Widzew Łódź 19.09.2021, godz 12:40:00 1:1 (0:0)
Odra Opole Stomil Olsztyn 19.09.2021, godz 15:00:00 2:0 (1:0)
Puszcza Niepołomice Chrobry Głogów 19.09.2021, godz 18:00:00 2:2 (1:1)
Skra Częstochowa Arka Gdynia 20.09.2021, godz 18:00:00 2:1 (1:0)
Górnik Polkowice GKS Katowice 20.09.2021, godz 20:30:00 1:1 (0:0)
Apklan Resovia Rzeszów Miedź Legnica 19.10.2021, godz 18:00:00 0:2 (0:0)

10. kolejka

Widzew Łódź Skra Częstochowa 24.09.2021, godz 18:00:00 4:0 (1:0)
Górnik Polkowice GKS Tychy 24.09.2021, godz 20:30:00 0:1 (0:0)
Odra Opole GKS Katowice 25.09.2021, godz 12:40:00 4:2 (3:1)
Arka Gdynia Puszcza Niepołomice 25.09.2021, godz 18:00:00 2:0 (1:0)
Chrobry Głogów GKS Jastrzębie 25.09.2021, godz 20:30:00 2:0 (1:0)
Podbeskidzie Apklan Resovia Rzeszów 26.09.2021, godz 12:40:00 2:0 (1:0)
Stomil Olsztyn Miedź Legnica 26.09.2021, godz 15:00:00 3:0 (1:0)
Sandecja Nowy Sącz ŁKS Łódź 26.09.2021, godz 18:00:00 0:1 (0:0)
Zagłębie Sosnowiec Korona Kielce 27.09.2021, godz 18:00:00 0:0

11. kolejka

Miedź Legnica Podbeskidzie 01.10.2021, godz 18:00:00 4:2 (1:1)
ŁKS Łódź Zagłębie Sosnowiec 01.10.2021, godz 20:30:00 0:1 (0:0)
Puszcza Niepołomice Widzew Łódź 02.10.2021, godz 12:40:00 0:1 (0:1)
Korona Kielce Chrobry Głogów 02.10.2021, godz 18:00:00 2:2 (1:1)
Apklan Resovia Rzeszów Sandecja Nowy Sącz 02.10.2021, godz 20:30:00 0:1 (0:1)
GKS Tychy Odra Opole 03.10.2021, godz 12:40:00 2:1 (1:0)
Górnik Polkowice Skra Częstochowa 03.10.2021, godz 15:00:00 0:0
GKS Katowice Stomil Olsztyn 03.10.2021, godz 18:00:00 2:1 (0:0)
GKS Jastrzębie Arka Gdynia 04.10.2021, godz 18:00:00 1:5 (0:1)

12. kolejka

Arka Gdynia Korona Kielce 08.10.2021, godz 17:30:00 0:0
GKS Katowice GKS Tychy 09.10.2021, godz 12:40:00 2:2 (2:0)
Zagłębie Sosnowiec Apklan Resovia Rzeszów 10.10.2021, godz 12:40:00 0:1 (0:1)
Sandecja Nowy Sącz Miedź Legnica 10.10.2021, godz 15:00:00 1:3 (0:1)
Widzew Łódź GKS Jastrzębie 10.10.2021, godz 18:00:00 3:1 (2:1)
Górnik Polkowice Puszcza Niepołomice 20.10.2021, godz 18:00:00 0:1 (0:0)
Odra Opole Skra Częstochowa 20.10.2021, godz 20:30:00 1:0 (0:0)
Stomil Olsztyn Podbeskidzie 21.10.2021, godz 18:00:00 2:4 (2:3)
Chrobry Głogów ŁKS Łódź 17.11.2021, godz 20:30:00

13. kolejka

Puszcza Niepołomice Odra Opole 15.10.2021, godz 18:00:00 3:0 (2:0)
Korona Kielce Widzew Łódź 15.10.2021, godz 20:30:00 0:1 (0:1)
Apklan Resovia Rzeszów Chrobry Głogów 16.10.2021, godz 12:40:00 3:0 (2:0)
GKS Jastrzębie Górnik Polkowice 16.10.2021, godz 15:00:00 3:1 (2:0)
Podbeskidzie Sandecja Nowy Sącz 16.10.2021, godz 18:00:00 0:1 (0:1)
Miedź Legnica Zagłębie Sosnowiec 16.10.2021, godz 18:00:00 4:0 (2:0)
Skra Częstochowa GKS Katowice 16.10.2021, godz 20:30:00 0:0
ŁKS Łódź Arka Gdynia 17.10.2021, godz 12:40:00 1:0 (1:0)
GKS Tychy Stomil Olsztyn 18.10.2021, godz 18:00:00 1:2 (0:2)

14. kolejka

Chrobry Głogów Miedź Legnica 22.10.2021, godz 20:30:00 0:0
Górnik Polkowice Korona Kielce 23.10.2021, godz 12:40:00 2:2 (1:0)
Arka Gdynia Apklan Resovia Rzeszów 23.10.2021, godz 15:00:00 2:0 (2:0)
GKS Katowice Puszcza Niepołomice 23.10.2021, godz 18:00:00 1:0 (1:0)
GKS Tychy Skra Częstochowa 23.10.2021, godz 20:30:00 0:0
Zagłębie Sosnowiec Podbeskidzie 24.10.2021, godz 12:40:00 2:2 (1:1)
Odra Opole GKS Jastrzębie 24.10.2021, godz 15:00:00 2:2 (2:0)
Widzew Łódź ŁKS Łódź 24.10.2021, godz 18:00:00 2:2 (1:2)
Stomil Olsztyn Sandecja Nowy Sącz 25.10.2021, godz 18:00:00 1:2 (0:2)

15. kolejka

Stomil Olsztyn Skra Częstochowa 29.10.2021, godz 18:00:00
Korona Kielce Odra Opole 29.10.2021, godz 20:30:00
GKS Jastrzębie GKS Katowice 30.10.2021, godz 12:40:00
Apklan Resovia Rzeszów Widzew Łódź 30.10.2021, godz 18:00:00
ŁKS Łódź Górnik Polkowice 30.10.2021, godz 20:30:00
Miedź Legnica Arka Gdynia 31.10.2021, godz 12:40:00
Sandecja Nowy Sącz Zagłębie Sosnowiec 31.10.2021, godz 15:00:00
Podbeskidzie Chrobry Głogów 31.10.2021, godz 18:00:00
Puszcza Niepołomice GKS Tychy 31.10.2021, godz 20:30:00

16. kolejka

Odra Opole ŁKS Łódź 05.11.2021, godz 18:00:00
Arka Gdynia Podbeskidzie 05.11.2021, godz 20:30:00
GKS Katowice Korona Kielce 06.11.2021, godz 12:40:00
Chrobry Głogów Sandecja Nowy Sącz 06.11.2021, godz 18:00:00
GKS Tychy GKS Jastrzębie 06.11.2021, godz 20:30:00
Widzew Łódź Miedź Legnica 07.11.2021, godz 12:40:00
Stomil Olsztyn Zagłębie Sosnowiec 07.11.2021, godz 15:00:00
Apklan Resovia Rzeszów Górnik Polkowice 07.11.2021, godz 18:00:00
Puszcza Niepołomice Skra Częstochowa 08.11.2021, godz 18:00:00

17. kolejka

Apklan Resovia Rzeszów Odra Opole 12.11.2021, godz 17:30:00
Puszcza Niepołomice Stomil Olsztyn 12.11.2021, godz 18:00:00
Zagłębie Sosnowiec Chrobry Głogów 13.11.2021, godz 12:40:00
ŁKS Łódź GKS Katowice 13.11.2021, godz 18:00:00
Podbeskidzie Widzew Łódź 13.11.2021, godz 20:30:00
Korona Kielce GKS Tychy 14.11.2021, godz 12:40:00
Sandecja Nowy Sącz Arka Gdynia 14.11.2021, godz 15:00:00
GKS Jastrzębie Skra Częstochowa 14.11.2021, godz 18:00:00
Miedź Legnica Górnik Polkowice 15.11.2021, godz 18:00:00