Olimpiada ŁKS - za nami eliminacje

6 Apr 2019 Share

W dniach 1 i 4 kwietnia odbyły się eliminacje przedszkoli do Olimpiady ŁKS, która swój finał będzie miała już 25 kwietnia w Ośrodku Treningowym „Minerska”. Do zawodów zgłosiło się łącznie 14 przedszkoli z całej Łodzi. Do dalszego etapu zakwalifikowały się cztery z nich.

Eliminacje zostały zorganizowane we współpracy ze Szkołą Podstawową nr 46, która była również gospodarzem całego wydarzenia. Przedszkolaki musiały się zmierzyć ze sobą w kilkunastu konkurencjach z piłką, pozostali dzielnie dopingowali swoich rówieśników.

 

Każdy z uczestników, oprócz dyplomu oraz podziękowania za wspólną zabawę, otrzymał od naszego klubu drobny upominek, który mamy nadzieję będzie towarzyszył młodym sportowcom podczas kibicowania „Rycerzom Wiosny”.

 

Najlepiej w rywalizacji poradzili sobie podopieczni Przedszkola Miejskiego numer 152 i 185, którzy wraz z placówkami numer 23 i 155 wezmą udział w wielkim sportowym pikniku przy ul. Minerskiej pod koniec kwietnia.



ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.