#ZostańWDomu i daj szansę innym, czyli pierwszoligowcy inspirują (część 2)

2020-03-26
O pozostanie w domu apelują wszyscy. Kluby piłkarskie stosują się do tych zasad i prowadzą działalność zdalnie. Zawodnicy trenują indywidualnie, zwracając szczególną uwagę na konieczność pozostania w domu.

Chojniczanka Chojnice w swoich mediach społecznościowych cieszynki… wykorzystała w zupełnie innowacyjny sposób. Przygotowała bowiem dla swoich kibiców rady (a także propozycje m.in. filmowe), jak bezpiecznie przetrwać ten niełatwy czas.

Podbeskidzie Bielsko-Biała kontynuuje swoją serię #ToSuperPomysł (akronim od skrótu TSP). Gotowanie, wspólne ćwiczenia, pytania, zagadki. Wszystko to, by umilić swoim sympatykom siedzenie w domu.

GKS Jastrzębie… przybywa na pomoc wszystkim tym, którzy nieco pofolgowali z formą. Na profilu klubowym publikowane są propozycje ćwiczeń wraz z instruktażem zaprezentowane przez masażystkę jastrzębian.

Miedź Legnica oprócz sportu zachęca do rozwiązywania łamigłówek i grania w gry… planszowe. Uczciła światowy dzień gry w Monopoly takim oto zdjęciem na swoich kanałach społecznościowych.

Chrobry Głogów przypomina, że paradoksalnie na tej sytuacji zyskają… rodziny zawodników i członków sztabu szkoleniowego. Życie sportowca wiąże się z wieloma wyrzeczeniami i często tego czasu dla rodziny nie ma zbyt wiele.

Wszyscy są jednak zgodni: #ZostańwDomu to nie jest pusty slogan. To wskazówka. Porada. Ostrzeżenie. W tym trudnym czasie musimy być zdyscyplinowani i odpowiedzialni!

Autor: 1liga.org, Fot. 400mm.pl

Zobacz również1 liga na Facebooku