Zapowiedź: Warta Poznań – Bruk-Bet Termalica

2018-11-03
W sobotę o godzinie 13:00, zabrzmi pierwszy gwizdek w meczu 17. kolejki Fortuna 1 Ligi pomiędzy Wartą a Bruk-Bet Termalicą Nieciecza.

Podopieczni czeskiego trenera, ale dobrze znanego na polskim rynku szkoleniowca Petra Nemeca mają 20 punktów i zajmują dwunaste miejsce w tabeli. W ostatnich pięciu spotkaniach beniaminek z Poznania zdobył 10 punktów, ponosząc tylko jedną porażkę.

 

Cztery punkty do gospodarzy tracą gracze Marcina Kaczmarka. Bruk-Bet zajmuje 15. miejsce w tabeli po 16 kolejkach, z szesnastoma punktami na koncie. Warto zwrócić jednak uwagę na postawę zawodników z Niecieczy na wyjeździe – aż 12 na 16 zostało wywalczonych w meczach na wyjeździe. Kurs w Fortunie, że goście wygrają przynajmniej jedną połowę, wynosi 1.61.

 

„Słonie” do tej pory sześciokrotnie zmierzyły się z biało-zielonymi. Za każdym razem w pierwszej lidze. Raz wygrały, trzy razy remisowały, dwa razy przegrały. Po raz ostatni Bruk-Bet wygrał z Wartą 3:0. Kurs w Fortunie, że jutro „Słonie” strzelą dokładnie trzy gole, wynosi 6.1.

 

Wszystkie spotkania Fortuna 1 Liga możesz obstawiać na www.efortuna.pl

 

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.”

Autor: Warta Poznań/Bruk-Bet Termalica, Fot. 400mm.pl

Zobacz również1 liga na Facebooku