Zapowiedź: Raków Częstochowa – ŁKS Łódź

2018-10-24
W środę czerwono-niebiescy rozegrają zaległy mecz 14. kolejki Fortuna 1 Ligi. Pod Jasną Górę przyjeżdża ŁKS Łódź. Początek meczu o o godzinie 17:00.

Na przeciwko siebie staną drużyny, które dawno nie poczuły goryczy porażki. Raków ostatni raz musiał uznać wyższość rywala 3 sierpnia, kiedy przegrał na wyjeździe z Chojniczanką 1:2. Z kolei podopieczni trenera Kazimierza Moskala od sześciu spotkań notują minimum remis. Dzięki tak dobrej postawie czerwono-niebiescy liderują stawce w Fortuna 1 Lidze, natomiast łodzianie są na 3. miejscu. Kurs w Fortunie, że oba zespoły strzelą gole, wynosi 1.88.

 

Podopieczni trenera Marka Papszuna w ostatnich dwóch meczach zachowali czyste konto. Dlatego powoli mówi się, że nowego znaczenia nabiera powiedzenie "Obrona Częstochowy". Raków do tej pory stracił zaledwie 7 bramek, a Michał Gliwa aż w dziewięciu meczach nie wyciągał piłki z siatki. Nieznacznie gorszy jest Michał Kolba z ŁKS-u, którego w ośmiu spotkaniach nie potrafili pokonać rywale. Czy więc w środę zobaczymy starcie dwóch zespołów stawiających na defensywę? Taki scenariusz jest raczej wykluczony. Styl Rakowa od dawna jest znany rywalom, natomiast łodzianie także próbują zdominować przeciwnika. Dlatego czeka nas bardzo interesujący pojedynek. Kurs w Fortunie, że spotkanie nie zakończy się remisem, wynosi 1.42.

 

Wszystkie spotkania Fortuna 1 Liga możesz obstawiać na www.efortuna.pl

 

 

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.”

 

 

Przypominamy, że od 15. kolejki wystartowała akcją #FortunaGdyPełnaTrybuna. Za każdego kibica, który między 19 a 28 października przyjdzie na mecz rozgrywany w ramach Fortuna 1 Ligi bukmacher przekaże złotówkę na rzecz Fundacji Dziecięca Fantazja, zajmującej się spełnianiem marzeń ciężko chorych najmłodszych.

 

 

Autor: Raków Częstochowa, Fot. 400mm.pl

Zobacz również1 liga na Facebooku