Zapowiedź: GKS Tychy - GKS Jastrzębie

2019-05-01
W środę 1 maja czeka nas pojedynek GKS Tychy z GKS-em Jastrzębie. Spotkanie zostanie rozegrane w ramach 33. kolejki Fortuna 1 Ligi. Pierwszy gwizdek sędziego o 18:00

Pierwotnie spotkanie to zaplanowano na sobotę, 11 maja, jednak ze względu na zbliżające się w naszym kraju Mistrzostwa Świata U-20, Stadion Miejski w Tychach czeka wymiana murawy, w efekcie czego spotkanie zostanie rozegrane awansem właśnie 1 maja.


Tyszanie po słabym początku sezonu w ostatnim okresie notują bardzo przyzwoite wyniki, dzięki czemu w końcówce sezonu włączyli się do walki, między innymi z GKS-em Jastrzębie, o zajęcie 5. miejsca w tabeli Fortuna 1 Ligi. W poprzednich trzech meczach zespół prowadzony przez Ryszarda Tarasiewicza zdobył 9 punktów, pewnie wygrywając u siebie z Wigrami Suwałki (5:0) i Puszczą Niepołomice (3:0), a także na wyjeździe z Sandecją Nowy Sącz (3:1). GKS Tychy jest w tym sezonie bardzo skuteczny przed własną publicznością, zdobywając w 16 meczach 29 bramek. Lepszym wynikiem może się pochwalić jedynie Stal Mielec. Kurs w Fortunie, że tyszanie strzelą gola pierwsi wynosi 1.69.

 

Mimo spokojnej końcówki sezonu i pewnego utrzymania, GKS Jastrzębie nie ma zamiaru rezygnować z walki o jak najlepsze wyniki. Jak już wcześniej zostało wspomniane, tyszanie są jednym z zespołów, które walczą o 5. miejsce w tabeli, a zatem oba zespoły mają o co grać. Warto dodać, że beniaminek nie przegrał ostatnich siedmiu spotkań w lidze.

 

Pierwszy mecz, rozegrany przy Harcerskiej 28 października, zakończył się remisem 1:1. Dla tyszan trafił Omar Monterde, a wyrównał Kamil Szymura. Kurs w Fortunie, że dziś mecz zakończy się wynikiem 1:1 wynosi 5.4.

 

Wszystkie spotkania Fortuna 1 Ligi możesz obstawiać na www.efortuna.pl.

 

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.

Autor: GKS Jastrzębie/1liga.org, Fot. 400mm.pl

Zobacz również1 liga na Facebooku