Zapowiedź: Garbarnia Kraków – Puszcza

2018-11-03
O 17:00 pierwszy gwizdek w Krakowie. Garbarnia zagra u siebie z Puszczą Niepołomice.

Garbarnia po 16. kolejkach zajmuje w lidze odległe, 17 miejsce w tabeli. Jak do tej pory beniaminek z Krakowa zanotował trzy zwycięstwa, trzy remisy i aż dzisiesięć porażek. Na zwycięstwo u siebie, "Młode Lwy" czekają od 18 sierpnia. Wtedy to piłkarze Garbarni pokonali ŁKS Łódź 3:2. Kurs w Fortunie, że w spotkaniu z Puszczą padnie pięć bramek, wynosi 12.5. W ostatniej kolejce beniaminek przegrał 1:0 ze Stomilem Olsztyn. 

 

Dla Puszczy Niepołomice to najbliższy w tym sezoenie wyjazd w Fortuna 1 Lidze. Ostatnie tygodnie dla ekipy z Niepołomic są bardzo udane. Zespół zajmuje wysokie, czwarte miejsce i nie przegrał w lidze od 14 września. W poprzedniej kolejce Puszcza zremisowała u siebie 1:1 z Wigrami Suwałki. Kurs w Fortunie, że Puszcza wygra przynajmniej jedną połowę, wynosi 1.52. 

 

Wszystkie spotkania Fortuna 1 Liga możesz obstawiać na www.efortuna.pl

 

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.”

Autor: 1liga.org, Fot. 400mm.pl

Zobacz również1 liga na Facebooku