Żaki z seniorami w Niecieczy

2019-02-02
Ostatni trening żaków Bruk-Betu Termaliki Nieciecza był zdecydowanie inny niż wszystkie do tej pory, Najmłodszych odwiedzili bowiem zawodnicy pierwszej drużyny „Słoni”.

Przemysław Szarek, Jacek Kiełb i Dariusz Trela nie tylko podpatrywali trening młodych zawodników, ale także brali w nim czynny udział. – Trening był przeprowadzony bardzo sprawnie. Jestem pod wrażeniem dyscypliny wśród żaków. Było kilka fajnych ćwiczeń. Na koniec nie zabrakło oczywiście wspólnej gry – zdradził szczegóły Przemysław Szarek.

 

Obrońca Bruk-Betu Termaliki wystąpił w nietypowej dla siebie roli, ponieważ stał na bramce, w czym wyręczył Dariusza Trelę. Nie miał jednak żadnych szans przy strzałach żaków.

 

- Bardzo fajnie spędzony czas. Oprócz treningubył też czas na pytania o pośmianie się. To przyjemność odwiedzać młodsze grupy podczas zajęć – przyznał Dariusz Trela.

 

Młodzi zawodnicy dopiero zaczynają swoją przygodę z piłką. Jak zdradzili zawodnicy pierwszego zespołu, już teraz widać u nich ogromny potencjał. – Chętnie poczekam na nich w seniorskiej drużynie. Podoba mi się ich entuzjazm i prawdziwa radość z gry – dodał bramkarz „Słoni”.

 

">

Autor: 1liga.org, Fot. Bruk-Bet Termalica

Zobacz również1 liga na Facebooku