Wigry otworzyły sklep dla fanów

2019-08-01
Nowa lokalizacja, rozszerzony asortyment oraz wiele wydarzeń i atrakcji dla kibiców – to nowe Centrum Sportu Wigier Suwałki.

Kibice piłki nożnej i suwalskich Wigier czekali na to od dawna. Od początku Wigry zapraszają do nowego sklepu znajdującego się przy ulicy Dwernickiego 19 (za budynkiem Centrum Handlowego Plaza). Nowa lokalizacja i zdecydowanie większa powierzchnia użytkowa pozwala klubowi nie tylko na rozszerzenie asortymentu, ale również na organizację różnego rodzaju spotkań i wspólnych inicjatyw.

 

W sklepie Wigier kibice znajdą tam wszystko, czego potrzebuje fan w każdym wieku – od koszulek i bluz sportowych, po gadżety i akcesoria z herbem Wigier, po obuwie typowo piłkarskie jak i te do biegania. Czapki, szaliki, plecaki, poduszki, oficjalne koszulki reprezentacji Polski.

 

W sklepie będzie można również kupić bilety na poszczególne mecze oraz karnety na cały sezon. W rolę sprzedawców niejednokrotnie wcielą się piłkarze Wigier Suwałki, z którymi będzie można porozmawiać i zrobić zdjęcie. W planach są również dodatkowe atrakcje jak na przykład turniej piłki nożnej w grę FIFA między kibicami i zawodnikami.

Autor: 1liga.org, Fot. 400mm.pl

Zobacz również1 liga na Facebooku