Weekend z Klubem Biznesu Miedzi pełen atrakcji

2017-05-31
Piękna pogoda, zapach grilla, rodzinna atmosfera, mecz piłki nożnej oraz gala MMA. Na takie atrakcje mogli liczyć członkowie Klubu Biznesu Miedzi Legnica, którzy wzięli udział w spotkaniu partnerów, które rozpoczęło się w Kunicach, a swój finał miało w legnickiej Galerii Gwarnej.

Przepiękna pogoda dopisała podczas plenerowego spotkania partnerów Miedzi Legnica, które odbyło się w Kunicach. Sponsorzy klubu przybyli całymi rodzinami, aby wziąć udział w grillu integracyjnym oraz meczu piłki nożnej przeciwko drużynie oldbojów Mewy Kunice i rodzicom Akademii Piłkarskiej Miedzi Legnica. Choć temperatura była bardzo wysoka, towarzyskie spotkanie wzbudziło wiele pozytywnych emocji. Wynik spotkania był sprawą drugorzędną, ale nie sposób nie pochwalić naszych klubowiczów, którzy po bardzo dobrych zawodach wygrali pewnie 7:2.

 

– Prawie każdy z naszych partnerów ma wolny weekend i mógłby go spędzić z rodziną. Cieszę się, że klubowicze wybrali spędzenie czasu z rodzinami wśród przyjaciół z Klubu Biznesu Miedzi. To jest fantastyczne – mówił Paweł Kościółek jeden z organizatorów przedsięwzięcia oraz pełnomocnik zarządu ds. Klubu Biznesu Miedzi Legnica.

 

Po sportowych emocjach członkowie Klubu Biznesu Miedzi Legnica mogli wspólne przy grillu porozmawiać o bieżących sprawach klubu biznesu i spędzić czas razem. Takim momentom przeważnie sprzyja luźniejsza atmosfera, a co za tym idzie dobry humor i bardzo dużo uśmiechów. Warto było się rozluźnić przed kolejnym punktem wieczoru, a mianowicie galą MMA, którą nasi partnerzy wspólnie oglądali w Galerii Gwarna. Podczas gali na ringu pojawił się między innymi legniczanin Tyberiusz Kowalczyk, który zwrócił się za pośrednictwem Miedź TV do klubowiczów z prośbą o doping.

 

">

 

Tyberian” przegrał, ale na pewno nie był zawiedziony dopingiem. Gardła partnerów biznesowych Miedzi Legnica były przygotowane do mocnego wspierania legnickiego fightera i tak rzeczywiście było.

 

- Był to świetny event. Duet Kościółek – Kudyba po raz kolejny udowadnia nam, że potrafi zorganizować świetną imprezę. Takie inicjatywy są potrzebne. Jesteśmy tu z dziećmi i partnerkami, i to również nas integruje – mówił Maciej Matwiej szef marketingu firmy Buwar.

 

- Znakomita pogoda i wspaniały pomysł aby spędzić tak czas. Dzięki takim spotkaniom możemy w luźnej atmosferze porozmawiać, pośmiać się i przeżyć sportowe emocje. Oby takich spotkań było w przyszłości więcej – dodał Adam Bombik z filmy Dajax.

 

Spotkanie Klubu Biznesu Miedzi Legnica wypadło znakomicie. Dopisała pogoda, nie brakowało emocji i wspaniałej atmosfery. Zapraszamy serdecznie do brania udziału w spotkaniach przygotowywanych przez Klub Biznesu Miedzi Legnica. Każde z nich jest gwarancją znakomitej zabawy oraz okazją do rozmów biznesowych.

 

">

Autor: Miedź Legnica, Fot. Miedź Legnica

Zobacz również1 liga na Facebooku