Trawiński prezesem Chrobrego Głogów S.A.

2019-07-02
Jarosław Trawiński od wtorku jest nowym prezesem Chrobrego Głogów S.A. - To dla mnie ogromny zaszczyt i wyróżnienie. Będę chciał być bliżej klubu, zespołu, dając jasny przekaz wewnątrz i na zewnątrz: pracujemy w Chrobrym i każdy pracownik zostanie przeze mnie zaproszony do tego, żeby ciągnąć ten wózek w tym samym kierunku - mówi w rozmowie po pierwszym dniu obecności w Chrobrym.

Jarosław Trawiński z wykształcenia jest prawnikiem, absolwentem Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu, skończył także studia podyplomowe na Uniwersytecie Wrocławskim i Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu, posiada uprawnienia do zasiadania w zarządach i radach nadzorczych spółek wydane przez Ministra Skarbu Państwa. Uczestniczył w wielu seminariach, konferencjach i szkoleniach z zakresu zarządzania, m.in. EY Academy of Business.

 

- Uświadomiłem sobie, czym jest Chrobry i dla mnie i dla lokalnej społeczności. Miałem pozytywne odczucia związane z funkcjonowaniem klubu jako opartego na ludziach, których w większości znam i którzy - według moich spostrzeżeń z zewnątrz - podchodzą do swojej pracy z wielka pasją i poświęceniem. To bardzo ważne - mówi nowy prezes Chrobrego Głogów.

Autor: 1liga.org / Chrobry Głogów, Fot. Chrobry Głogów

Zobacz również1 liga na Facebooku