Spotkanie Klubu Biznesu GKS Jastrzębie

2019-01-19
W czwartek, 17 stycznia 2019 roku, odbyło się kolejne spotkanie biznesowe Biznes Klubu GKS Jastrzębie. Organizatorzy spotkania po raz kolejny odnieśli sukces, gdyż udział w nim wzięło wielu przedsiębiorców z różnych branż.

Przedsiębiorcy zainteresowani ideą Klubu Biznesu działającego przy GKS Jastrzębie spotkali się w czwartek, 17 stycznia, w Pałacu Boryni,a podczas otwartego spotkania biznesowego. Udział w spotkaniu wzięło wielu przedsiębiorców z różnych branż, dzięki czemu każdy miał możliwość nawiązania nowych kontaktów biznesowych. W spotkaniu poza firmami z Jastrzębia Zdroju i okolic udział wzięły również firmy z innych klubów biznesu.

 

Biznes Klub GKS Jastrzębie już teraz cieszy się ogromną popularnością wśród przedsiębiorców. Świadczy o tym fakt, że na każdym z dotychczas odbywających się spotkań Klub witał kolejnych członków, podobnie było także tym razem. Do grona klubowiczów w ciągu ostatniego miesiąca dołączyły firmy: Select Automotive, Adventure Media, Telewizja Regionalna TVT oraz Bank Spółdzielczy w Jastrzębiu-Zdroju.

 

Przedstawiciele Klubu oraz Partnerskich Klubów Biznesu, do których należy Biznes Klub GKS Jastrzębie przypomnieli przedsiębiorcom jak wiele korzyści mogą oni odnieść dołączając do projektu. Za jedną z największych korzyści można uznać dostęp do platformy biznesowej Partnerskich Klubów Biznesu, gdzie znajduje się lista wszystkich firm zrzeszonych w organizacji z terenu całej Polski oraz z Wielkiej Brytanii. Przy firmach podane są również dane kontaktowe bezpośrednio do osób decyzyjnych. Ponadto każda z tych firm jest otwarta na nowe propozycje biznesowe, dlatego nawiązanie z nimi kontaktu, który może doprowadzić do współpracy jest niezwykle proste.

 

Podczas spotkania każdy z uczestników mógł przedstawić swoja firmę, opowiedzieć o oferowanych usługach i produktach oraz o tym, jakich kontaktów poszukuje. Po skończonych prezentacjach przedsiębiorcy mogli rozpocząć dyskusje biznesowe oraz wymieniać się wizytówkami.

 

 

Autor: GKS Jastrzębie, Fot. Julia Iskra/GKS Jastrzębie

Zobacz również1 liga na Facebooku