Spotkanie biznes klubu w Dworze Świętoszówka

2017-09-29
Restauracja Dwór Świętoszówka była miejscem kolejnego spotkania partnerów i sponsorów Podbeskidzie Business Club.

Gości obecnych na spotkaniu przywitał Tomasz Mikołajko prezes Podbeskidzia, Jarosław Klimaszewski przewodniczący Rady Miejskiej w Bielsku-Białej oraz Edward Łukosz, dla którego było to pierwsze takie spotkanie w charakterze współwłaściciela klubu. To pierwsze śniadanie PBC w obecnym sezonie nie brakowało zatem przedstawicieli nowych firm, którzy niedawno dołączyli do grona partnerów klubu. Wśród nich był Wojciech Bachta z Da Vinci Studio, autora aplikacji mobilnej TS Podbeskidzie. Waleczni Razem, który opowiedział o przeprowadzonych zmianach w aplikacji a także o pracach nad dalszym jej ulepszaniem, w tym emisji wersji na system iOS.

 

 

Podczas imprez biznesowych zawsze jest miejsce na prezentację jednej z firm - dziś działalność firmy ubezpieczeniowa AEGON mając swój oddział w Bielsku-Białej przedstawił doradca ubezpieczeniowy Arkadiusz Beczała.

 

Najwięcej emocji wzbudziło jednak szkolenie przeprowadzone przez Mirosława Kota, trenera personalnego, doradcę zarządów spółek oraz wykładowcę akademickiego, mające na celu określenie najistotniejszych kompetencji wymaganych podczas zarządzania firmą.

 

 

Serdecznie dziękujemy za pomoc przy organizacji spotkania firmom: Dwór Świętoszówka, Exto Music, Piekarnia Piecuch oraz Itamae Sushi.

 

 

 

Autor: Podbeskidzie, Fot. Podbeskidzie

Zobacz również1 liga na Facebooku