Sandecja wspiera "Dzieci bez granic"

2019-04-15
12 kwietnia w hali sportowej przy IV Liceum Ogólnokształcącym im. św. Kingi w Nowym Sączu odbył się Międzynarodowy Dziecięcy Turniej Piłkarski „Dzieci bez granic”. Organizatorem przedsięwzięcia był Dunajec Nowy Sącz oraz Fundacja Bratnia Dusza. Patronat nad nim objął Prezydent Miasta Nowy Sącz Ludomir Handzel, a Sandecja Nowy Sącz była partnerem.

W zmaganiach wzięły dwie drużyny z Nowego Sącza (Akademia Sandecja oraz Dunajec) oraz dwa zespoły z Lwowa (Dream Team oraz FK Lwów). Cały turniej odbył się w atmosferze fair play, a po zakończeniu rywalizacji piłkarskiej wszyscy biorący w niej udział otrzymali pamiątkowe puchary i medale. Natomiast później udali się na wspólnego grilla.

 

W sobotę goście zza wschodniej granicy gościli na meczu "Biało-czarnych" z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Oczywiście odwiedzili Sektor Rodzinny, gdzie czekało na nich mnóstwo różnych atrakcji pod opieką animatorek i żółwia Fakrusia. Po ostatnim gwizdku sędziego młodzi adepci footballu mieli możliwość zrobienia sobie pamiątkowych zdjęć z podopiecznymi trenera Tomasza Kafarskiego oraz otrzymania od nich autografów.

Autor: Sandecja Nowy Sącz, Fot. Sandecja Nowy Sącz

Zobacz również1 liga na Facebooku