Road Show Fortuny w Siedlcach i Chojnicach!

2018-04-27
W 28. kolejce w Siedlcach i Chojnicach czekać będzie na Was miasteczko kibica! Zapraszamy wcześniej na stadion Pogoni i Chojniczanki, by sprawdzić się na refleksomierzu lub spróbować swoich sił w FIFA 18!

Miasteczko to wiele konkursów i atrakcji dla kibiców! Pierwszą z nich będzie refleksomierz. Jest to urządzenie sprawdzające szybkość reakcji kibica. Zabawa polega na jak najszybszym wyłączeniu zapalających się lampek – przy specjalnym stole rywalizują ze sobą dwie osoby. Atrakcja ta skierowana jest zarówno do dzieci, jak i dorosłych. Druga atrakcją będzie konsola PS4 z grą FIFA18 na dwa pady. Każdy będzie mógł zmierzyć się z przeciwnikiem grając wybraną przez siebie drużyną!

 


 

To jednak nie koniec niespodzianek. Wszystkie osoby, które odwiedzą miasteczko Fortuny, będą mogły sprawdzić swoje umiejętności piłkarskie. Obok namiotu ustawiona zostanie bramka celnościowa, która posiada cztery otwory różnej wielkości, rozmieszczone na rożnych wysokościach, o rożnej punktacji. Zawodnicy będą mieli określoną liczbę strzałów i jeśli zbiorą odpowiednią ilość punktów, wygrają nagrodę od naszego sponsora – Fortuny! Kolejną atrakcją będzie bramka radarowa, czyli urządzenie do pomiaru siły kopnięcia piłki. Kibice, którzy uderzą futbolówkę najmocniej, wygrają upominek od Fortuny!

 

Autor: 1liga.org, Fot. Stal Mielec

Zobacz również1 liga na Facebooku