Prezentacja piłkarzy GKS Tychy

2018-07-25
Piłkarze GKS Tychy w najbliższą sobotę, 28 lipca rozegrają pierwszy mecz Fortuny 1 Liga na Stadionie Miejskim przy ul. Edukacji. Zanim jednak tyszanie powalczą na boisku z Chrobrym Głogów, w czwartek pokażą się kibicom podczas oficjalnej...

Piłkarze GKS Tychy w najbliższą sobotę, 28 lipca rozegrają pierwszy mecz Fortuny 1 Liga na Stadionie Miejskim przy ul. Edukacji. Zanim jednak tyszanie powalczą na boisku z Chrobrym Głogów, w czwartek pokażą się kibicom podczas oficjalnej prezentacji zespołu na rundę jesienną.

 

Impreza, której kulminacyjnym punktem będzie oficjalna prezentacja drużyny GKS Tychy, odbędzie się w najbliższy czwartek, 26 lipca w godzinach 17:00 - 20:00 na Stadionie Miejskim przy ul. Edukacji. W trakcie tego wydarzenia planowanych jest wiele atrakcji, zarówno przed stadionem, jak i na samym obiekcie (m.in. malowanie twarzy, bramka celnościowa, piłkarzyki, stoisko e-sportu, urodziny klubowej maskotki, wilka Tyska).

 

Około godziny 18:30 na płycie stadionu zaprezentuje się pierwsza drużyna GKS. Po oficjalnej prezentacji każdy młodszy uczestnik imprezy będzie miał możliwość wzięcia udziału w mini-treningu, który przy współpracy z Akademią Piłki Nożnej GKS Tychy na murawie stadionu poprowadzą tyscy piłkarze.

 

W trakcie trwania imprezy będzie można również odwiedzić trójkolorowy sklepik klubowy, zwiedzić Tyską Galerię Sportu, a także w kasie stadionu zakupić karnet na domowe mecze tyskich piłkarzy zarówno w rundzie jesiennej, jak i całym sezonie 2018/19.

 

Wstęp oczywiście bezpłatny (wejście na obiekt od strony ul. Baziowej, sektory A-G) - serdecznie zapraszamy!

 Autor: GKS Tychy, Fot. GKS Tychy

Zobacz również1 liga na Facebooku