Plan transmisji 7. (zaległe mecze), 9. i 10. kolejki Fortuna 1 Ligi

2021-09-07
W związku z planowanymi transmisjami, Departament Piłkarstwa Profesjonalnego PZPN wyznacza terminy rozegrania zaległych meczów 7. kolejki oraz meczów kolejek 9-10 Fortuna 1 Ligi.

7. KOLEJKA zaległy mecz

15.09.

środa

18:00

Puszcza Niepołomice

-

Sandecja Nowy Sącz

Polsat Box Go

 

7. KOLEJKA zaległy mecz

16.09.

czwartek

18:00

GKS Katowice

-

Arka Gdynia

Polsat Box Go

 

7. KOLEJKA zaległy mecz

16.09.

czwartek

20:30

Górnik Polkowice

-

Stomil Olsztyn

Polsat Box Go

 

7. KOLEJKA zaległy mecz

16.09.

czwartek

20:30

GKS Tychy

-

Chrobry Głogów

Polsat Box Go

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9. KOLEJKA

17.09.

piątek

18:00

GKS Jastrzębie

-

Zagłębie Sosnowiec

Polsat Box Go

 

9. KOLEJKA

17.09.

piątek

20:30

Apklan Resovia Rzeszów

-

Miedź Legnica

Polsat Sport

 

9. KOLEJKA

18.09.

sobota

12:40

ŁKS Łódź

-

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Polsat Sport

 

9. KOLEJKA

18.09.

sobota

20:30

Korona Kielce

-

Sandecja Nowy Sącz

Polsat Box Go

 

9. KOLEJKA

19.09.

niedziela

12:40

GKS Tychy

-

Widzew Łódź

Polsat Sport

 

9. KOLEJKA

19.09.

niedziela

15:00

Odra Opole

-

Stomil Olsztyn

Polsat Box Go

 

9. KOLEJKA

19.09.

niedziela

18:00

Puszcza Niepołomice

-

Chrobry Głogów

Polsat Box Go

 

9. KOLEJKA

20.09.

poniedziałek

18:00

Skra Częstochowa

-

Arka Gdynia

Polsat Box Go

W Gdyni

9. KOLEJKA

20.09.

poniedziałek

20:30

Górnik Polkowice

-

GKS Katowice

Polsat Box Go

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10. KOLEJKA

24.09.

piątek

18:00

Widzew Łódź

-

Skra Częstochowa

Polsat Box Go

 

10. KOLEJKA

24.09.

piątek

20:30

Górnik Polkowice

-

GKS Tychy

Polsat Sport

 

10. KOLEJKA

25.09.

sobota

12:40

Odra Opole

-

GKS Katowice

Polsat Sport

 

10. KOLEJKA

25.09.

sobota

18:00

Arka Gdynia

-

Puszcza Niepołomice

Polsat Box Go

 

10. KOLEJKA

25.09.

sobota

20:30

Chrobry Głogów

-

GKS Jastrzębie

Polsat Box Go

 

10. KOLEJKA

26.09.

niedziela

12:40

Podbeskidzie Bielsko-Biała

-

Apklan Resovia Rzeszów

Polsat Sport

 

10. KOLEJKA

26.09.

niedziela

15:00

Stomil Olsztyn

-

Miedź Legnica

Polsat Box Go

 

10. KOLEJKA

26.09.

niedziela

18:00

Sandecja Nowy Sącz

-

ŁKS Łódź

Polsat Box Go

W Łodzi

10. KOLEJKA

27.09.

poniedziałek

18:00

Zagłębie Sosnowiec

-

Korona Kielce

Polsat Box Go

 

 

Autor: 1liga.org, Fot. 400mm.pl

Zobacz również



1 liga na Facebooku