Plan transmisji 6., 7., i 8. kolejki Fortuna 1 Ligi

2021-08-13
W związku z planowanymi transmisjami, Departament Piłkarstwa Profesjonalnego PZPN wyznacza terminy rozegrania meczów 6., 7., i 8. kolejki Fortuna 1 Ligi. Wszystkie mecze kibice mogą oglądać na platformie IPLA.TV.

Plan transmisji 6. kolejki Fortuna 1 Ligi:

 

27.08.

piątek

18:00

Apklan Resovia Rzeszów

-

Korona Kielce

IPLA.TV

27.08.

piątek

20:30

Stomil Olsztyn

-

ŁKS Łódź

Polsat Sport

28.08.

sobota

12:40

Arka Gdynia

-

Odra Opole

Polsat Sport

28.08.

sobota

18:00

Widzew Łódź

-

Górnik Polkowice

IPLA.TV

28.08.

sobota

20:30

Miedź Legnica

-

GKS Jastrzębie

IPLA.TV

29.08.

niedziela

12:40

Chrobry Głogów

-

GKS Katowice

Polsat Sport

29.08.

niedziela

15:00

Podbeskidzie Bielsko-Biała

-

Puszcza Niepołomice

IPLA.TV

29.08.

niedziela

19:45

Zagłębie Sosnowiec

-

GKS Tychy

IPLA.TV

13.10.

środa

??:??

Sandecja Nowy Sącz

-

Skra Częstochowa

 

 

Plan transmisji 7. kolejki Fortuna 1 Ligi:

 

03.09.

piątek

18:00

GKS Katowice

-

Arka Gdynia

IPLA.TV

03.09.

piątek

20:30

Korona Kielce

-

Miedź Legnica

Polsat Sport

04.09.

sobota

12:40

Górnik Polkowice

-

Stomil Olsztyn

Polsat Sport

04.09.

sobota

18:00

Zagłębie Sosnowiec

-

Skra Częstochowa

IPLA.TV

04.09.

sobota

20:30

GKS Tychy

-

Chrobry Głogów

IPLA.TV

05.09.

niedziela

12:40

Puszcza Niepołomice

-

Sandecja Nowy Sącz

Polsat Sport

05.09.

niedziela

12:40

ŁKS Łódź

-

Apklan Resovia Rzeszów

IPLA.TV

05.09.

niedziela

15:00

GKS Jastrzębie

-

Podbeskidzie Bielsko-Biała

IPLA.TV

05.09.

niedziela

18:00

Odra Opole

-

Widzew Łódź

IPLA.TV

 

Plan transmisji 8. kolejki Fortuna 1 Ligi:

 

10.09.

piątek

18:00

Chrobry Głogów

-

Skra Częstochowa

IPLA.TV

10.09.

piątek

20:30

Widzew Łódź

-

GKS Katowice

Polsat Sport

11.09.

sobota

12:40

Podbeskidzie Bielsko-Biała

-

Korona Kielce

Polsat Sport

11.09.

sobota

18:00

GKS Jastrzębie

-

Sandecja Nowy Sącz

IPLA.TV

11.09.

sobota

20:30

Miedź Legnica

-

ŁKS Łódź

IPLA.TV

12.09.

niedziela

12:40

Arka Gdynia

-

GKS Tychy

Polsat Sport

12.09.

niedziela

15:00

Zagłębie Sosnowiec

-

Puszcza Niepołomice

IPLA.TV

12.09.

niedziela

18:00

Górnik Polkowice

-

Odra Opole

IPLA.TV

13.09.

poniedziałek

18:00

Stomil Olsztyn

-

Apklan Resovia Rzeszów

IPLA.TV

 

 

Zobacz również



1 liga na Facebooku