Plan transmisji 29., 30. i 31. kolejki Fortuna 1 Ligi

2022-04-01
W związku z planowanymi transmisjami, Departament Rozgrywek Krajowych PZPN wyznacza terminy rozegrania meczów 29., 30. i 31. kolejki Fortuna 1 Ligi.

29. KOLEJKA

22.04.

piątek

18:00

Apklan Resovia Rzeszów

-

Zagłębie Sosnowiec

Polsat Box Go

29. KOLEJKA

22.04.

piątek

20:30

ŁKS Łódź

-

Chrobry Głogów

Polsat Sport

29. KOLEJKA

23.04.

sobota

12:40

Korona Kielce

-

Arka Gdynia

Polsat Sport

29. KOLEJKA

23.04.

sobota

15:00

GKS Jastrzębie

-

Widzew Łódź

Polsat Box Go

29. KOLEJKA

23.04.

sobota

18:00

Puszcza Niepołomice

-

Górnik Polkowice

Polsat Box Go

29. KOLEJKA

23.04.

sobota

20:30

Miedź Legnica

-

Sandecja Nowy Sącz

Polsat Box Go

29. KOLEJKA

24.04.

niedziela

12:40

GKS Tychy

-

GKS Katowice

Polsat Sport

29. KOLEJKA

24.04.

niedziela

15:00

Skra Częstochowa

-

Odra Opole

Polsat Box Go

29. KOLEJKA

24.04.

niedziela

18:00

Podbeskidzie Bielsko-Biała

-

Stomil Olsztyn

Polsat Box Go

 

 

 

 

 

 

 

 

30. KOLEJKA

26.04.

wtorek

18:00

Chrobry Głogów

-

Apklan Resovia Rzeszów

Polsat Box Go

30. KOLEJKA

26.04.

wtorek

18:00

Zagłębie Sosnowiec

-

Miedź Legnica

Polsat Box Go

30. KOLEJKA

26.04.

wtorek

20:30

Widzew Łódź

-

Korona Kielce

Polsat Sport

30. KOLEJKA

27.04.

środa

18:00

GKS Katowice

-

Skra Częstochowa

Polsat Box Go

30. KOLEJKA

27.04.

środa

18:00

Górnik Polkowice

-

GKS Jastrzębie

Polsat Box Go

30. KOLEJKA

27.04.

środa

20:30

Arka Gdynia

-

ŁKS Łódź

Polsat Sport

30. KOLEJKA

28.04.

czwartek

18:00

Sandecja Nowy Sącz

-

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Polsat Box Go

30. KOLEJKA

28.04.

czwartek

18:00

Odra Opole

-

Puszcza Niepołomice

Polsat Box Go

30. KOLEJKA

28.04.

czwartek

20:30

Stomil Olsztyn

-

GKS Tychy

Polsat Sport

31. KOLEJKA

30.04.

sobota

12:40

Miedź Legnica

-

Chrobry Głogów

Polsat Sport

31. KOLEJKA

30.04.

sobota

18:00

Korona Kielce

-

Górnik Polkowice

Polsat Box Go

31. KOLEJKA

01.05.

niedziela

12:40

Podbeskidzie Bielsko-Biała

-

Zagłębie Sosnowiec

Polsat Sport

31. KOLEJKA

01.05.

niedziela

15:00

Apklan Resovia Rzeszów

-

Arka Gdynia

Polsat Box Go

31. KOLEJKA

01.05.

niedziela

15:00

GKS Jastrzębie

-

Odra Opole

Polsat Box Go

31. KOLEJKA

01.05.

niedziela

18:00

Puszcza Niepołomice

-

GKS Katowice

Polsat Box Go

31. KOLEJKA

02.05.

poniedziałek

12:40

Sandecja Nowy Sącz

-

Stomil Olsztyn

Polsat Box Go

31. KOLEJKA

02.05.

poniedziałek

20:00

Skra Częstochowa

-

GKS Tychy

Polsat Box Go

31. KOLEJKA

03.05.

wtorek

18:00

ŁKS Łódź

-

Widzew Łódź

Polsat Sport



Autor: 1liga.org, Fot. 400mm.pl

Zobacz również



1 liga na Facebooku