Plan transmisji 26. i 27. kolejki oraz zaległych meczów 25. kolejki F1L

2022-03-18
W związku z planowanymi transmisjami, Departament Rozgrywek Krajowych PZPN wyznacza terminy rozegrania zaległych meczów 25. kolejki i meczów 26. i 27. kolejki.

Plan transmisji: 

26. KOLEJKA

01.04.

piątek

18:00

Sandecja Nowy Sącz

-

Korona Kielce

Polsat Box Go

26. KOLEJKA

01.04.

piątek

20:30

Podbeskidzie Bielsko-Biała

-

ŁKS Łódź

Polsat Sport

26. KOLEJKA

02.04.

sobota

12:40

Miedź Legnica

-

Apklan Resovia Rzeszów

Polsat Sport

26. KOLEJKA

02.04.

sobota

15:00

Stomil Olsztyn

-

Odra Opole

Polsat Box Go

26. KOLEJKA

02.04.

sobota

18:00

GKS Katowice

-

Górnik Polkowice

Polsat Box Go

26. KOLEJKA

02.04.

sobota

20:30

Zagłębie Sosnowiec

-

GKS Jastrzębie

Polsat Box Go

26. KOLEJKA

03.04.

niedziela

12:40

Chrobry Głogów

-

Puszcza Niepołomice

Polsat Sport

26. KOLEJKA

03.04.

niedziela

15:00

Widzew Łódź

-

GKS Tychy

Polsat Box Go

26. KOLEJKA

03.04.

niedziela

18:00

Arka Gdynia

-

Skra Częstochowa

Polsat Box Go

 

   

 

 

 

 

 

25. KOLEJKA

05.04.

wtorek

18:00

Apklan Resovia Rzeszów

-

Stomil Olsztyn

Polsat Box Go

25. KOLEJKA

05.04.

wtorek

18:00

Sandecja Nowy Sącz

-

GKS Jastrzębie

Polsat Box Go

25. KOLEJKA

05.04.

wtorek

20:30

Korona Kielce

-

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Polsat Box Go

25. KOLEJKA

06.04.

środa

18:00

Puszcza Niepołomice

-

Zagłębie Sosnowiec

Polsat Box Go

25. KOLEJKA

06.04.

środa

18:00

Odra Opole

-

Górnik Polkowice

Polsat Box Go

25. KOLEJKA

06.04.

środa

20:30

GKS Katowice

-

Widzew Łódź

Polsat Box Go

25. KOLEJKA

07.04.

czwartek

18:00

Skra Częstochowa

-

Chrobry Głogów

Polsat Box Go

25. KOLEJKA

07.04.

czwartek

20:30

GKS Tychy

-

Arka Gdynia

Polsat Sport

27. KOLEJKA

08.04.

piątek

18:00

Apklan Resovia Rzeszów

-

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Polsat Box Go

27. KOLEJKA

08.04.

piątek

20:30

ŁKS Łódź

-

Sandecja Nowy Sącz

Polsat Sport

27. KOLEJKA

09.04.

sobota

12:40

Korona Kielce

-

Zagłębie Sosnowiec

Polsat Sport

27. KOLEJKA

09.04.

sobota

18:00

Miedź Legnica

-

Stomil Olsztyn

Polsat Box Go

27. KOLEJKA

10.04.

niedziela

12:40

Puszcza Niepołomice

-

Arka Gdynia

Polsat Sport

27. KOLEJKA

10.04.

niedziela

15:00

GKS Jastrzębie

-

Chrobry Głogów

Polsat Box Go

27. KOLEJKA

10.04.

niedziela

15:00

Skra Częstochowa

-

Widzew Łódź

Polsat Box Go

27. KOLEJKA

10.04.

niedziela

18:00

GKS Katowice

-

Odra Opole

Polsat Box Go

27. KOLEJKA

11.04.

poniedziałek

18:00

GKS Tychy

-

Górnik Polkowice

Polsat Box Go



 



Autor: 1liga.org, Fot. 400mm.pl

Zobacz również



1 liga na Facebooku