Pirulo zdecydował – Fortuna wesprze Fundację Słonie na Balkonie

2023-03-14
Przed rozpoczęciem rozegranego w minioną niedzielę starcia pomiędzy ŁKS-em Łódź a Stalą Rzeszów, Pirulo odebrał z rąk przedstawiciela sponsora tytularnego firmy Fortuna statuetkę dla Piłkarza Lutego i symboliczny czek na kwotę 10000 zł, która zostanie przekazana na wskazany przez zawodnika cel charytatywny. Hiszpan postanowił przekazać ją na rzecz Fundacji Słonie na Balkonie, która pomaga dzieciom po traumie.

Fundacja Słonie na Balkonie dba o zdrowie psychiczne dzieci. Kwota pomoże w zapewnieniu 35 godzin pracy telefonu interwencyjnego 800 800 602, zdiagnozowaniu 50 dzieci zmagających się z lękiem i samookaleczeniami, w zakupieniu testów diagnostycznych, aby terapeuci mogli jak najlepiej zaopiekować się dziećmi i ich trudnościami oraz sfinansowaniu gabinetów terapeutycznych, w których czeka kompleksowa pomoc (zajrzyj na stronę Fundacji).

 

Łodzianie w lutym zanotowali dwa zwycięstwa i remis, a Pirulo zdecydowanie był wiodącą postacią w drużynie lidera Fortuna 1 Ligi. Hiszpan oddał dziesięć strzałów, z czego trzy przyniosły bezpośredni skutek w postaci bramek. Zanotował także jedną asystę. W głosowaniu kibiców i panelu ekspertów zdobył 11 punktów., Fot. 400mm.pl

Zobacz również1 liga na Facebooku