Piłkarz Października zdecydował. Fortuna wesprze małego Filipka

2022-11-13
Piotr Mroziński odebrał Statuetkę dla Piłkarza Października i symboliczny czek na kwotę 10 000 zł, która przekazana zostanie na wskazany przez zawodnika cel charytatywny. Zawodnik Puszczy Niepołomice zdecydował, że Fortuna wesprze małego Filipka.

Puszcza Niepołomice to rewelacja tegorocznych rozgrywek, ale szczyt formy podopiecznych Tomasza Tułacza przypadł na październik, kiedy to „Żubry” wskoczyły na szczyt ligowej tabeli. Duża w tym zasługa Piotra Mrozińskiego, który zdobył pięć goli i był wiodącą postacią, bo jego bramki przyczyniły się do wygranych m.in. z GKS Tychy, Arką Gdynia, czy Odrą Opole.

 

Chciałbym podziękować całej drużynie, bo oni też przyczynili się do nagrody i myślę, że to świetna sprawa - w krótkich słowach odpowiedział na to wyróżnienie zawodnik Puszczy. 

 

Jako Piłkarz Października, Piotr Mroziński, otrzymał od sponsora tytularnego rozgrywek możliwość wskazania celu charytatywnego, na który Fortuna przekaże 10000 zł. Postanowił on wesprzeć małego Filipka, który walczy o zdrowie. 

 

- Pieniążki od firmy Fortuna przekażę na chorego Filipka, który zmaga się z problemem i cieszę się, że mogę pomóc. Mam nadzieję, że przyczynię się choć w małym stopniu do jego powrotu do zdrowia - zaznaczył zawodnik w specjalnie nagranym na tę okazję filmie zaprezentowanym w Puszcza Niepołomice TV. 

 

Filipkowi można pomóc także drogą internetową poprzez dedykowany profil w serwisie Siepomaga.pl. Szczegóły znajdują się na https://www.siepomaga.pl/filip-bies., Fot. Puszcza Niepołomice

Zobacz również1 liga na Facebooku