Pierwszoligowe Mikołajki

2019-12-06
Zegar tyka nieubłaganie. Zakończyliśmy ligowe rozgrywki, a przed głównymi bohaterami chwila zasłużonego oddechu. Wcześniej jednak kluby pomyślały o pewnej tradycji. Zobaczcie, jak wyglądały przykłady aktywności klubowych przygotowane na Mikołajki.

Przedstawiciele Sandecji Nowy Sącz odwiedzili małych pacjentów nowosądeckiego szpitala i spędzili z nimi wartościowy, pełen uśmiechu czas. 

Chojniczanka z kolei przez kilka dni odwiedzała placówki edukacyjne. Nie zabrakło zajęć sportowych, wspólnej zabawy i… stosu kart do podpisania. 

Kibice RKS Radomiak odwiedzili Mazowiecki Szpital Specjalistyczny w Radomiu. Zielony Mikołaj spisał się na medal, bo były upominki i świetna atmosfera. 

Chrobry Głogów po raz kolejny zatroszczył się o swoje tygryski. Maskotka klubu wręczyła dzieciakom trenującym w Piłkarskim Przedszkolu Chrobrego świąteczne upominki.  

6 grudnia w GKS-ie Jastrzębie podsumowano zbiórkę artykułów w ramach akcji Szlachetna Paczka. Klub dołączył do niej wspólnie z Fundacją Familia, pomagając tym samym kilku rodzinom. 

Warta Poznań zaprasza na miejskie świętowanie na Placu Wolności, które odbędzie się 10. grudnia.  

Natomiast Podbeskidzie przypomina, że klubowe gadżety to doskonały prezent dla najbliższych. Nie mamy wątpliwości, że to strzał w dziesiątkę.

Autor: 1liga.org, Fot. 400mm.pl

Zobacz również1 liga na Facebooku