Piątek w F1L: Chrobry nie wyszedł z kryzysu

2019-09-06
W jedynym piątkowym meczu 8. kolejki Fortuna 1 Ligi Chrobry Głogów na własnym stadionie przegrał z Radomiakiem Radom.

Chrobry Głogów - Radomiak Radom 0:2 (0:1)
Bramki: Mateusz Lewandowski 17', Rafał Makowski 57'

W Głogowie mieli nadzieję, że po wygranej w Bełchatowie uda się także zwyciężyć na własnym stadionie. Tak się jednak nie stało, mimo że do Chrobrego przyjechał Radomiak, czyli drużyna, która do tej pory miała problemy z grą na wyjeździe. W 18. minucie Radomiak wyszedł na prowadzenie. Po przerwie Chrobry ruszył do ataku i gdy wydawało się, że to gospodarze są bliżej zdobycia bramki, gola strzelił Radomiak. Ostatecznie to podopieczni Dariusza Banasika cieszyli się z trzech punktów, a Chrobry wciąż znajduje się w strefie spadkowej.

W piątek sparingi rozegrali zawodnicy GKS Tychy (wygrana 3:2 z Slezsky FC Opawa), Odra Opole z Polonią Bytom (przegrana 2:3) i Olimpia Grudziądz z Arką Gdynia (przegrana 0:2)