Olimpia gra razem z ZINĄ

2020-02-18
Firma PPH – OPTIM, właściciel marki ZINA będzie dostarczała sprzęt, odzież oraz akcesoria treningowe przez najbliższy rok.

Najkorzystniejsza oferta dostawcy sprzętu została wyłoniona spośród złożonych ofert w postępowaniu przetargowym, przeprowadzonym przez Grudziądzki Park Przemysłowy.

 

Gra na najwyższym poziomie

 

ZINA to marka specjalizującą się w projektowaniu, produkcji i sprzedaży wysokiej klasy odzieży i akcesoriów piłkarskich. Jesteśmy jedną z największych firm z polskim rodowodem działających w sektorze activewear.

 

ZINA jako jedyna marka w Polsce i jedna z nielicznych w Europie posiada kontrakt z FIFA na produkcję certyfikowanych piłek meczowych. Od 2004 roku ZINA bierze aktywny udział w rozwoju rynku odzieży sportowej w Polsce i jest jedną z najaktywniejszych marek występującą na boiskach Ekstraklasy, I i II ligi.

 

Koncentrujemy się na dostarczaniu produktów, które spełniają oczekiwania profesjonalnych piłkarzy. Wierzymy, że kluczem w nowoczesnym futbolu jest umiejętność łączenia innowacyjnych rozwiązań technologicznych z rozumieniem specyfiki piłkarskiego świata. Gramy z wieloma i dla wielu, ale jedno pozostaje niezmienne – zawsze stawiamy na najwyższą jakość – mówi Jakub Karpiński, dyrektor marki ZINA.

 

Nowe stroje zaprezentowane zostaną podczas prezentacji drużyny przed rundą wiosenną.

Autor: Olimpia Grudziądz, Fot. Olimpia Grudziądz

Zobacz również1 liga na Facebooku