Nowy wiceprezes PLP i uzupełniony skład komisji rewizyjnej

2021-07-09
Na Zwyczajnym Walnym Zgromadzeniu Członków Pierwszej Ligi Piłkarskiej, które odbyło się 9 lipca w Warszawie, nowym wiceprezesem PLP wybrany został Zbigniew Prejs. Do komisji rewizyjnej z kolei dołączyli Mateusz Dróżdż oraz Bogdan Kłys.

W skład zarządu Pierwszej Ligi Piłkarskiej wchodzą prezes Marcin Janicki, wiceprezes Leszek Bartnicki, a w piątek wiceprezesem został także Zbigniew Prejs, który jest Absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu (1984) i w Krakowie (1988), od 1 lutego 2015 roku dyrektor Chrobrego Głogów odpowiedzialny za pion sportowy miejskiej spółki i marketing Klubu, obecnie od 2010 roku także nauczyciel akademicki Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Głogowie i jeszcze wcześniej od 1981 roku oraz obecnie nauczyciel Zespołu Szkół Politechnicznych, od dwóch kadencji radny Rady Miejskiej w Głogowie – przewodniczący Komisji Społeczno-Samorządowej, Polityki Społecznej i Rodziny oraz członek Komisji Ekologii, Turystyki i Sportu. Obecnie w PZPN jest także członkiem Komisji ds. Rozgrywek i Piłkarstwa Profesjonalnego PZPN.

 

Z kolei w skład komisji rewizyjnej Pierwszej Ligi Piłkarskiej wchodzą przewodnicząca Martyna Pajączek oraz członkowie komisji Tomasz Brusiło, Tomasz Lisiński, Mateusz Dródż i Bogdan Kłys. Autor: 1liga.org, Fot. 400mm.pl

Zobacz również1 liga na Facebooku