Miasteczko kibica w Katowicach

2019-05-03
Jeśli wybieracie się na mecz GKS-u Katowice koniecznie przyjdźcie wcześniej! W piątek w Katowicach przy okazji meczu GKS Katowice – PGE FKS Stal Mielec pojawi się miasteczko kibica! Zapraszamy!

W najbliższy piątek czekać będą na kibiców stanowiska do gier i zabaw. Przed meczem, na trybunach odbędą się konkursy, w której nagrodami będą upominki Fortuny: smycze, otwieracze, worki sportowe i koszulki! 

 

Kibice będą mogli aktywnie spędzić czas w typowo piłkarskiej atmosferze, co z pewnością odpowiednio rozgrzeje wszystkich przed pierwszym gwizdkiem sędziego. Miasteczko kibica to idealny sposób, aby na stadionie nie tylko obejrzeć ciekawe widowisko, ale także spędzić aktywnie czas z najbliższymi.

 

Na stadionie w Katowicach będzie czekać  kilka stanowisk, na których m.in będzie można zmierzyć się w piłkarskim pojedynku jeden na jeden oraz zagrać w FIFA 19.

 

Dodatkowo kibice będą mogli także sprawdzić swoje piłkarskie umiejętności. Zostanie rozstawiona bramka celnościowa, która posiada cztery otwory różnej wielkości, rozmieszczone na rożnych wysokościach o rożnej punktacji. Zawodnicy będą mieli określoną liczbę strzałów i jeśli zbiorą odpowiednią liczbę punktów wygrają m.in gadżety Fortuna 1 Liga. Kolejną atrakcją będzie bramka radarowa, czyli urządzenie do pomiaru siły uderzenia. Nie zabraknie także lubianej przez wszystkich gry w stołowe piłkarzyki. Przed meczem na murawie pojawią się hostessy, które ze specjalnej wyrzutni wystrzelą w trybuny gadżety Fortuny!

 

O przybyciu miasteczka kibica na konkretny stadion informować będą poszczególny kluby na swoich stronach internetowych. Pamiętajcie, aby wziąć ze sobą dobry humor!

Autor: 1liga.org, Fot. 400mm.pl

Zobacz również1 liga na Facebooku