Mecze Warte Fortuny!

2019-03-21
Choć w Fortuna 1 Lidze w weekend odbędą się tylko trzy spotkania, aż dwa będą warte Fortuny. Pierwszym z nich będzie spotkanie w Olsztynie niepokonanych drużyn w 2019 roku. Z kolei w Krakowie spotkają się zespoły walczące o utrzymanie.

W Olsztynie spotkają się 2 niepokonane w tym roku ekipy. Stomil dzięki dobrej postawie na początku roku opuścił strefę spadkową Fortuna 1 Ligi. Gracze Piotra Zajączkowskiego zanotowali jak na razie dwa zwycięstwa i jeden remis. Piotr Skiba skapitulował do tej pory tylko 1 raz. Choć „Duma Warmii” ma bardzo udany początek, nadal nie może być pewna utrzymania w lidze. Przewaga Stomilu nad będącymi w strefie spadkowej Wigrami wynosi tylko 1 punkt. W zgoła odmiennej sytuacji są gracze Rakowa Częstochowa. Ekipa Marka Papszuna przewodzi w tabeli Fortuna 1 Ligi, mając aż 11 punktów przewagi nad 2 ŁKS-em Łódź. Co więcej Raków wygrał 8 spotkań z rzędu, a ostatnią porażkę zanotował w 3. kolejce sezonu.

 

 

Zarówno Garbarnia Kraków, jak i Wigry Suwałki potrzebują punktów jak tlen. „Młode Lwy” zamykają ligową tabelę tracąc do bezpiecznej strefy 7 punktów. W nieco lepszej sytuacji są suwalczanie, którzy do będącego na 15 pozycji Stomilu Olsztyn tracą zaledwie 1 punkt. Do sobotniego meczu obie ekipy podejdą jednak w odmiennych nastrojach. Beniaminek wygrał w ubiegłym tygodniu z Wigrami i było to pierwsze zwycięstwo od listopada w Fortuna 1 Lidze. Z kolei Wigry przegrały mecz o 6 punktów z „Dumą Warmii”. Była to już 3 porażka ekipy z Suwałk w 2019 roku.

 

 

Wszystkie spotkania Fortuna 1 Ligi możesz obstawiać na www.efortuna.pl.

 

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.

 

Autor: 1liga.org, Fot. 400mm.pl

Zobacz również1 liga na Facebooku