Mecze 6. kolejki Fortuna 1 Ligi dostępne za darmo

2021-08-27
W ramach promocji rozgrywek Fortuna 1 Ligi mecze 6. kolejki rozgrywane w najbliższy weekend (27-29 sierpnia) kibice będą mogli obejrzeć bezpłatnie w serwisie Ipla (od 1 września br. Polsat Box Go). Bezpłatny dostęp aktywuje się bezpośrednio przed konkretnymi spotkaniami.

Od początku sezonu 2021/22 pierwszoligowi kibice mają możliwość oglądania na platformie Ipla (od 1 września br. Polsat Box Go) wszystkich meczów Fortuna 1 Ligi. Transmisje realizowane są przy wykorzystaniu wielu kamer, z powtórkami i pełną oprawą graficzną, zaś komentarz meczowy zapewniają dziennikarze i eksperci stacji Polsat Sport. 

 

Dostęp do rozgrywek jest możliwy multiplatformowo - na komputerach, w Smart TV, na urządzeniach mobilnych i wybranych dekoderach.

 

W trakcie pierwszych kolejek nowego sezonu użytkownicy serwisu Ipla w Polsce mogli wykupić dostęp do każdego pojedynczego spotkania. Od września transmisje z meczów Fortuna 1 Ligi dla polskich kibiców będą oferowane w serwisie i aplikacji Polsat Box Go w jednym pakiecie. 

 

Kibice mieszkający za granicą już teraz mogą skorzystać z pakietu zapewniającego transmisje ze wszystkich rozgrywanych spotkań. 

 

Pełna ramówka i dostęp do bezpłatnych spotkań dostępna jest TUTAJ, Fot. 400mm.pl

Zobacz również1 liga na Facebooku