Marcin Janicki z tytułem Lidera Sport Biznes Polska 2022

2022-11-15
Marcin Janicki we wtorkowy poranek odebrał nagrodę za tytuł Lidera Sport Biznes Polska 2022. Plebiscyt Liderów SBP 2022 to inicjatywa Stowarzyszenia Sport Biznes Polska, która ma na celu pokazanie ludzkiej twarzy sportu i biznesu sportowego.

Ideą Konkursu jest wyłonienie i wyróżnienie 40 liderów, którzy dzięki swojej charyzmie, wiedzy i doświadczeniu realnie wpływają na rozwój branży sportu i biznesu sportowego.

 

Tytuł Lidera Sport Biznes Polska 2022 otrzymają osoby, które są prawdziwymi pasjonatami, wyróżniają się odwagą, innowacyjnym podejściem, propagują dobre praktyki i inspirują współpracowników, dzięki czemu mogą stanowić wzór dla innych.

 

Zgłoszenia do Plebiscytu były otwarte, warunkiem formalnym jest pełnienie minimum od roku funkcji bezpośrednio związanej z zarządzaniem, rozwojem i promocją sportu w jednym z 5 sektorów:

 

  • organizacje sportowe,
  • sponsorzy sportu,
  • jednostki samorządu terytorialnego,
  • infrastruktura sportowa,
  • branża esportowa.

 

SBP otrzymało łącznie 111 zgłoszeń, spośród których jury w drodze głosowania wyłoniło 40 zwycięzców tytułu Lidera Sport Biznes Polska 2022. 

 

W jury konkursu zasiadali członkowie zarządu Stowarzyszenia Sport Biznes, a także przedstawiciele partnerów medialnych - WP SportoweFakty i Money.pl. Zobacz również1 liga na Facebooku