Magazyn Fortuna 1 Liga w Polsacie Sport

2019-10-28
W 15. serii gier Fortuna 1 Ligi doszło do sporej zmiany na dole tabeli. Po raz pierwszy w tym sezonie Chrobry Głogów wydostał się ze strefy spadkowej. Na szczycie stawki Radomiak Radom umocnił się na pozycji lidera, dzięki wygranej z Termaliką Bruk-Bet Niecieczą (1:0). Transmisja magazynu w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl.

W niedzielnym spotkaniu Chrobry pokonał Stal Mielec 1:0, dzięki czemu awansował piętnastą, bezpieczną pozycję w tabeli. Forma podopiecznych Ivana Djurdjevicia uległa znaczącej poprawie, o czym świadczą cztery czyste konta w ostatnich meczach.

 

Porażka Stali pomogła również piłkarzom Radomiaka. Ekipa z Mazowsza odniosła zwycięstwo w Niecieczy i umocniła swoje prowadzenie w tabeli. Na drugiej pozycji znajduje się Warta Poznań, która zremisowała z GKS-em Tychy 1:1.

 

Na trzecią pozycję w tabeli awansowało Podbeskidzie BIelsko-Biała. "Górale" zwyciężyli w wyjazdowym spotkaniu przeciwko Odrze Opole 2:0, która zajmuje ostatnie miejsce w lidze. Bramki dla gości zdobyli Rafał Figiel i skuteczny Chorwat Marko Roginic, który po raz siódmy w sezonie wpisał się na listę strzelców.

 

Transmisja Magazynu Fortuna 1 Ligi od godziny 20:00 w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl.

Autor: polsatsport.pl, Fot. 400mm.pl

Zobacz również1 liga na Facebooku