Łukasz Budziłek organizuje pomoc

2020-07-16
Łukasz Budziłek bramkarz Bruk-Betu Termaliki Nieciecza organizuje zbiórkę pomocy dla Mikołaja Grzelaka, piłkarza GKSu Bełchatów.

"Cześć z tej strony Budził z Termy. Zwracam się do Was pierwszoligowcy z wielką prośbą!" - tymi słowami Łukasz rozpoczął akcję zbierania pieniędzy w serwisie zrzutka.pl. 

 

2 lipca podczas wygranego przez naszą drużynę meczu z GKS-em Bełchatów po niefortunnym zdarzeniu kontuzji doznał piłkarz GKS-u Mikołaj Grzelak. Piłkarz musi przejść kosztowny zabieg rekonstrukcji więzadła krzyżowego ACL. Później czeka go żmudna rehabilitacja. Niestety ubezpieczenie zawodnika nie pokryje kosztów zabiegu.  

 

To była dla mnie bardzo trudna noc. Z jednej strony cieszyło nasze zwycięstwo i powrót do pierwszej szóstki dzięki czemu decydujemy sami o sobie, a z drugiej strony poważnej kontuzji doznał mój przyjaciel z którym dorastałem. Znam się z Mikołajem od najmłodszych lat i postanowiłem mu pomóc – powiedział Łukasz Budziłek.  

 

Nasz bramkarz uruchomił zbiórkę w serwisie zrzutka.pl i jako cel ustawił kwotę 20 tysięcy złotych. Kwota ta to orientacyjny koszt operacji jaka czeka Mikołaja oraz koszty rehabilitacji. Każdy z nas może znaleźć się w trudnej sytuacji, w której piłka schodzi na dalszy plan. Liczę, że wspólnie uda nam się pomóc Mikołajowi – dodaje bramkarz Bruk-Betu Termaliki Nieciecza.

 

W akcję może włączyć się każdy z nas. Aby przejść do zbiórki wystarczy kliknąć tutaj.

Autor: 1liga.org, Fot. 400mm.pl

Zobacz również1 liga na Facebooku