Lista transferowa Chrobrego

2018-12-10
We wtorek 8 stycznia piłkarze Chrobrego Głogów rozpoczną przygotowania do rundy wiosennej. Być może już wtedy nie przystąpią do zajęć w pełnym, znanym z jesieni składzie. Klub czterech zawodników wystawił na listę transferową, a inny zdecydował się spróbować sił w innym miejscu.

Wolną rękę na poszukiwania nowego klubu otrzymali Jarosław Ratajczak, Łukasz Zejdler, Marek Wasiluk oraz wypożyczony z Arki Gdynia Jakub Bach.

 

– Po rozmowach wytypowaliśmy grupę zawodników, których nazwiska trafią na listę – mówi trener Chrobrego Grzegorz Niciński. – Nie jest to jednak jednoznaczne z tym, że na pewno ich u nas nie będzie, bo wszyscy mają ważne kontrakty i zależne jest to od tego, czy znajdą nowego pracodawcę. Uznaliśmy jednak, że w zespole nie będą funkcjonować.

 

Ponadto Serhiy Napolov, któremu kończy się kontrakt w Głogowie – wcześniej od pozostałych piłkarzy, zapowiedział, że będzie próbował zmienić otoczenie, celując w obecność w wyższej lidze. W ten sposób chce wykorzystać dobrą dla siebie rundę, podczas której zagrał w 22 meczach i zaliczył 8 asyst, pod tym drugim względem najlepszy w zespole.

 

Drużyna okres przygotowawczy spędzi na własnych obiektach. Powrót do rozgrywek na początku marca. Pierwsze spotkania należą do bardzo wymagających (Raków Częstochowa, GKS Jastrzębie, Chojniczanka Chojnice), więc całe przygotowania – z koniecznością wykonania dobrej pracy - zapowiadają się interesująco. 

Autor: Chrobry Głogów

Zobacz również1 liga na Facebooku