Krystian Nowak gościem w magazynie Fortuna 1 Ligi

2021-03-08
Czas na kolejne wydanie Magazynu Fortuna 1 Ligi. Tematem najnowszego będą rzecz jasna derby Łodzi, które zdominowały 19. serię spotkań. Magazyn Fortuna 1 Ligi w Polsacie Sport Extra i na Polsatsport.pl.

Najważniejszym wydarzeniem 19. kolejki Fortuna 1 Ligi były derby Łodzi, których nie udało się jednak rozstrzygnąć na swoją korzyść ani piłkarzom ŁKS, ani Widzewa. Mimo że ci drudzy prowadzili już 2:0, dzięki golom Krystiana Nowaka i Michaela Ameyawa, to gospodarzom udało się w drugiej połowie wyrównać rezultat. Pomogły w tym "wojska cudzoziemskiego autoramentu", a konkretnie pochodzący z Hiszpanii Pirulo oraz Brazylijczyk Ricardinho.

W najnowszym odcinku naszego magazynu będziemy gościć zawodnika, który otworzył wynik meczu rozgrywanego na stadionie ŁKS, czyli Krystiana Nowaka.

Podział punktów w Łodzi skrzętnie wykorzystały ekipy Górnika Łęczna i GKS Tychy, które dzięki zwycięstwom kolejno nad przedostatnią w tabeli Resovią Rzeszów (2:0) i ostatnim Zagłębiem Sosnowiec (3:1) uplasowały się na drugim i trzecim miejscu w ligowej tabeli. Liderem pozostaje Bruk-Bet Termalica Nieciecza, choć wydaje się, że ekipa Mariusza Lewandowskiego łapie małą zadyszkę. "Słonie" straciły bowiem punkty w dwóch ostatnich spotkaniach i to z drużynami z końca stawki. Najpierw zremisowały 1:1 z "czerwoną latarnią ligi", a później z 15. w tabeli Sandecją Nowy Sącz (2:2).

Prowadzący: Marcin Feddek.


Eksperci: Tomasz Łapiński i Janusz Kudyba.


Gość: Krystian Nowak (Widzew Łódź).

Zobacz również1 liga na Facebooku