KNN Chrobrego Głogów rozwija się w szybkim tempie

2018-11-09
Przedstawiciele zespołu, trener Grzegorza Niciński oraz Michał Ilków-Gołąb, i dyrektor klubu Zbigniew Prejs odwiedzili w środę nową siedzibę Klubu Kibiców Niepełnosprawnych Chrobrego. Członkowie KKN zapraszają do siebie pokazując w ten sposób swoją działalność, bo trzeba przyznać, że jest co pokazywać.

KKN w Głogowie to już kilka lat działalności. Zaczynano od pomieszczeń użyczanych gościnnie, między innymi w klubie, później przeniesiono się na swoje, do lokum na terenie „Czerwonego Rynku”, a niedawno - pozostając w zbliżonej lokalizacji - zamieniono biuro na większe. To chyba najlepszy poza rosnącą liczbą fanów dowód na aktywność i ciągły rozwój tej grupy. Tym bardziej, że to sami jej członkowie wyremontowali swoje pomieszczenie, ściany malując w klubowe, pomarańczowe barwy i zdobiąc je akcesoriami reprezentacji Polski, głogowskich klubów, którym kibicują, i innymi dokumentującymi wydarzenia z funkcjonowania KKN pamiątkami.

 

Podczas godzinnego spotkania z poczęstunkiem poruszono kilka tematów na temat dalszej współpracy z klubem i drużyną. Członkowie KKN planują m.in. częstsze goszczenie w swoim lokum piłkarzy Chrobrego.

Autor: Chrobry Głogów, Fot. Chrobry Głogów

Zobacz również1 liga na Facebooku