Klubowe wiaty przy stadionie Chrobrego

2018-05-16
Cztery wiaty przystankowe stylizowane na bramki piłkarskie z klubowym herbem pojawiły się w najbliższym sąsiedztwie stadionu. Są one elementem promocji Chrobrego i stadionu - czyli klubu i miejsca bardzo charakterystycznych dla miasta w skali ogólnopolskiej.

Powstanie wiat to efekt realizacji projektu, który w ubiegłym roku został zgłoszony do Budżetu Obywatelskiego. Projekt otrzymał dokładnie 1103 głosy i pod względem ich ilości był drugim w całym zadaniu. Zdecydowanie najwięcej zebrał ich w swoim okręgu konsultacyjnym.Chrobry Głogów to idea, dla której ludzie potrafią się zmobilizować i wspólnie realizować dobre pomysły. Osiągnięty wynik świadczy o dużej sile tej grupy i jej zaangażowaniu w lokalny sprawy, z którymi się utożsamiają, a Chrobry niewątpliwie taką sprawą jest. 

 

 

Chrobry Głogów to idea, dla której ludzie potrafią się zmobilizować i wspólnie realizować dobre pomysły. Osiągnięty wynik świadczy o dużej sile tej grupy i jej zaangażowaniu w lokalny sprawy, z którymi się utożsamiają, a Chrobry niewątpliwie taką sprawą jest.

Autor: Chrobry Głogów, Fot. Chrobry Głogów

Zobacz również1 liga na Facebooku