Invenio QD

2017-10-06
Do tej pory byli aktywnymi członkami Klubu Biznesu, teraz wspierać będą sekcje piłki nożnej i hokeja. Firma Invenio QD została oficjalnym sponsorem GKS Tychy.

- Trafiliśmy do I - ligi piłki nożnej oraz ekstraklasy hokeja na lodzie za sprawą nawiązania współpracy z klubem GKS Tychy. Mamy nadzieję, że piłkarze utrzymają formę z początku sezonu i już niedługo będziemy wspólnie cieszyć się z awansu do Ekstraklasy, a hokeiści wywalczą upragnione Mistrzostwo oraz sukces w Pucharze Kontynentalnym - mówi Tomasz Cybok, dyrektor Invenio QD.

 

Invenio QD Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowej firmy inżynierskiej mającej swoje oddziały w Europie, Ameryce i Australii.  W Europie grupa Invenio jest obecna od ponad 30 lat. Na tyskim rynku działa od 1996 roku, budując markę i wspierając swoich Klientów w dziedzinie kontroli jakości oraz outsourcingu specjalistów."Najważniejsze jest to, co możemy dać innym" - Podążając za tymi słowami od wielu lat Invenio QD wspiera młodych sportowców, drużyny sportowe oraz przede wszystkim pracowników w realizacji ich sportowych pasji. Z olbrzymią przyjemnością obserwujemy pełne emocji mecze siatkarek z Tyskiego Klubu Siatkarskiego. Kibicujemy naszym biegaczom, zwłaszcza Dawidowi Bukała,  którego sukcesów jesteśmy szczególnie dumni. Zdobywamy kolejne szczyty z Destination Mountains oraz oglądamy mecze firmowej drużyny piłkarskiej - dodaje Tomasz Cybok, dyrektor Invenio QD.

 

Dla GKS Tychy, to już kolejna umowa sponsorska, którą klub podpisał w ostatnich tygodniach. Po firmie Max Com i Denso współpracę z GKS rozszerzyło Invenio QD.

 

- Jesteśmy bardzo zaszczyceni, że kolejna duża firma dołączyła do GKS Tychy. W klubie nakreślając sportowe plany w obszarze korowej działalności zawsze liczymy, że ofertą, którą budujemy zachęcimy sponsorów. Cieszymy się, że udało nam się przekonać firmę Invenio do współpracy na jeszcze wyższym poziomie - podkreśla Grzegorz Bednarski, Prezes Zarządu Tyski Sport S.A.

 

 

Autor: GKS Tychy, Fot. GKS Tychy

Zobacz również1 liga na Facebooku