Grzegorz Bednarski odchodzi z GKS Tychy

2019-05-22
Grzegorz Bednarski złożył rezygnację z funkcji prezesa GKS Tychy. Sternikiem tyskiego klubu był od czterech lat. Swoje obowiązki będzie wykonywał do 30 czerwca 2019 roku.

GKS Tychy to nie tylko sekcja piłkarska, ale także hokejowa. W tym czasie hokeiści dwukrotnie zdobywali mistrzostwo Polski, Puchar Polski, sięgnęli po brązowy medal w rozgrywkach Pucharu Kontynentalnego i odnieśli historyczne zwycięstwo w Lidze Mistrzów. Z kolei piłkarze po 40 latach uplasowali się na 4. miejscu w pierwszoligowych rozgrywkach.

 

- Za tymi wszystkimi sukcesami stoją przede wszystkim ludzie. Pracownicy, zawodnicy, trenerzy, kibice, sponsorzy i wszystkie osoby związane z GKS Tychy. To właśnie Wam chciałbym przede wszystkim podziękować. W trakcie czterech lat spotkałem na swojej drodze prawdziwych pasjonatów, oddanych i pozytywnie zakręconych na punkcie klubu. Praca w Tychach była bez wątpienia dużym wyzwaniem, ale był to zarazem wielki zaszczyt i przyjemność. Życzę klubowi samych sukcesów, każdy doskonale wie o czym wszyscy marzą w Tychach. Trzymam kciuki, żeby już w przyszłym sezonie się udało- mówi Grzegorz Bednarski, prezes Zarządu Tyski Sport S.A.

Autor: GKS Tychy, Fot. 400mm.pl

Zobacz również1 liga na Facebooku