Grupa DBK na dłużej ze Stomilem

2020-07-07
Wieloletni sponsor Stomilu, olsztyńska firma Grupa DBK, na dłużej z „Dumą Warmii”. Podpisano nową umowę sponsorską, która obowiązywać będzie do końca sezonu 2020/21.

Do siedziby firmy Ireneusza Sobieskiego zawitali Prezes Zarządu Wojciech Kowalewski oraz zawodnik Stomilu Olsztyn Grzegorz Lech. Panowie ocenili dotychczasowe osiągnięcia pierwszoligowca i nakreślili plany na przyszłość.

 

– Jesteśmy firmą odpowiedzialną społecznie, co pozwala nam koncentrować się na potrzebach naszych klientów i otoczenia, w którym działamy –powiedział podczas spotkania Ireneusz Sobieski, Prezes Grupy DBK. – Dlatego też ważne jest dla nas wspieranie ambitnych sportowców oraz drużyn, które są istotne dla lokalnych społeczności. Mamy już za sobą dekadę współpracy i z dumą obserwujemy rozwój oraz postęp Stomilu. Obecnie klub plasuje się na środkowej części tabeli Fortuna 1 Liga, z szansą na awans do Ekstraklasy. Wiemy, jak ważne jest w tym momencie biznesowe wsparcie, które podniesie konkurencyjność drużyny w walce o awans. To, co nas łączy to sportowa rywalizacja, pasja i zaangażowanie. To prawdziwe emocje oraz wiara w sukces. Działając razem, wszystko jest możliwe.

 

Grupa DBK to największy w Polsce dostawca produktów i usług dla branży TSL – Transport, Spedycja, Logistyka. Celem firmy jest dbanie o to, aby klienci mogli w jednym miejscu zrealizować wszystkie potrzeby związane z zakupem pojazdów ciężarowych i dostawczych oraz ich eksploatacją.Autor: Stomil Olsztyn, Fot. Stomil Olsztyn

Zobacz również1 liga na Facebooku