GKS Tychy spełnił prośbę 9-latka z Brazylii!

2018-08-16
Ma 9 lat, pochodzi z Brazylii i jest wielkim kibicem piłki nożnej. Drugą jego pasją jest zbieranie breloczków. W sumie w jego kolekcji jest kilkadziesiąt egzemplarzy z całego świata. Kilka tygodni temu tata, João Gabriel wysłał e-maila do GKS Tychy. Opisał w nim historię swojego syna i jego wielką pasję. Klub postanowił odpowiedzieć.

– Byliśmy zaskoczeni wiadomością 9-letniego João. Nie codziennie otrzymujemy e-maile z Brazylii. Chłopiec może pochwalić się naprawdę bogatą kolekcją breloczków klubów piłkarskich z całego świata. Postanowiliśmy spełnić jego prośbę. Wysłaliśmy dwa breloczki na wskazany adres i po kilku dniach otrzymaliśmy odpowiedź – mówi Krzysztof Trzosek, rzecznik prasowy Tyski Sport S.A.

 

Dwa "Trójkolorowe" breloczki dotarły do Brazylii. Ojciec João wysłał do klubu podziękowania i zdjęcia. Chłopiec specjalnie ubrał się nawet w biało-czerwone barwy.

 

– João uwielbia zbierać breloczki. Te, które otrzymaliśmy od GKS Tychy są po prostu niesamowite i kreatywne. Korzystając z okazji przeglądaliśmy również informacje o Waszym klubie i mieście. Jeszcze raz chcielibyśmy bardzo serdecznie podziękować – napisał w e-mailu Mario Zelic, ojciec João.

 

 Autor: GKS Tychy, Fot. GKS Tychy

Zobacz również1 liga na Facebooku