GKS Katowice na Europejskim Kongresie Gospodarczym

2018-05-15
W tym roku odbywa się jubileuszowa edycja Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach. Po raz kolejny udział bierze w nim także GieKSa.

Europejski Kongres Gospodarczy (European Economic Congress – EEC) w Katowicach to największa impreza biznesowa w Europie Środkowej, trzydniowy cykl debat, spotkań i wydarzeń towarzyszących z udziałem najważniejszych osobistości świata polityki, biznesu, nauki, ekonomii oraz sportu. W tym roku odbywa się jego 10. jubileuszowa edycja. W dniach 14-16 maja w Spodku oraz w Międzynarodowym Centrum Kongresowym zaplanowano aż 20 paneli i 156 sesji dyskusyjnych.

 

Wśród uczestników tego wydarzenia nie zabraknie przedstawicieli klubu z Bukowej. Nie tylko angażujemy się w dyskusję, ale także do niej zachęcamy. Jako jedyny klub z regionu po raz kolejny przygotowaliśmy własne stanowisko oraz własny panel dyskusyjny pt. „GKS Katowice – sport i biznes”, który odbędzie się 16 maja w godzinach 12:30 - 13:15.

 

- Panel rozpocznie wystąpienia prezesa GKS-u Marcina Janickiego, który przedstawi wiele faktów związanych z 5-leciem istnienia klubu biznesu GieKSy - mówi Marcin Ćwikła, dyrektor zarządzający GKS-u. - Do rozmowy zaprosiliśmy także Roberta Korzeniowskiego, który będzie mówił o relacjach biznesu ze sportem. Dyskusję zakończy prezentacja firmy Kantar TNS, która przygotowała specjalny raport dotyczący m.in. naszego funkcjonowania w przestrzeni miejskiej - dodaje. 

Autor: GKS Katowice, Fot. GKS Katowice

Zobacz również1 liga na Facebooku