GKS Jastrzębie nominowane do tytułu FUNDAMENT 2019

2019-02-23
Klub Sportowy „GKS 1962 Jastrzębie” S.A. został nominowany do tytułu FUNDAMENT 2019.

Klub uzyskał nominację „Za działalność prospołeczną i edukacyjną w zakresie szkolenia i wspierania pasji sportowej wśród dzieci, młodzieży i młodych zawodników” w programie prowadzonym przez Polską Agencję Przedsiębiorczości oraz redakcję Forum Przedsiębiorczości w Dzienniku Gazecie Prawnej.


Poprzednie edycje, zakończone sukcesem, zgromadziły ponad 2000 przedstawicieli świata nauki, biznesu i samorządu, co zaowocowało zaangażowaniem i ścisłą współpracą z takimi podmiotami, jak: Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, Parlament Europejski, Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju, Ministerstwo Cyfryzacji, Polska Agencja Inwestycji i Handlu, Politechnika Poznańska, Politechnika Gdańska. W efekcie nadchodzący Kongres to blisko 30 paneli dyskusyjnych, 2 dni rozmów poświęconych najbardziej aktualnym tematom w różnych sektorach gospodarki. Biorąc pod uwagę specyfikę działalności działalności naszego klubu, zostaliśmy zaproszeni do udziału w panelu: Sport a gospodarka.


Polski Kongres Przedsiębiorczości to największe mobilne wydarzenie biznesowo-gospodarcze w Polsce. Tegoroczna, siódma edycja, odbędzie się w Olsztynie w dniach 24-25 października.

 

Autor: GKS Jastrzębie, Fot. GKS Jastrzębie

Zobacz również1 liga na Facebooku