Fortuna z ośmioma nominacjami do Nagród Bukmacherskich 2022

2023-01-23
Działania firm bukmacherskich, legalnie działających w Polsce, co roku poddawane są wnikliwej analizie. Grono ekspertów z LegalniBukmacherzy.pl ocenia bukmacherów w 15 różnych kategoriach. Nasz sponsor tytularny firma Fortuna w tym roku został ponownie doceniony uzyskując aż osiem nominacji.

31 stycznia 2023 odbędzie się piąta już edycja gali rozdania “Nagród Bukmacherskich”. W poprzedniej edycji Fortuna została nagrodzona statuetkami w takich kategoriach jak: NAJLEPSZA OFERTA NA TENIS, NAJLEPSZA OFERTA NA SPORTY WALKI, NAJLEPSZA OFERTA NA SKOKI NARCIARSKIE czy ODPOWIEDZIALNY BUKMACHER. Najbardziej prestiżową nagrodą jaką otrzymał nasz partner jest jednak BUKMACHER ROKU 2021. Statuetka w tej najważniejszej kategorii trafiała do bukmachera aż 3 lata z rzędu.

  

Fortuna uzyskała nominację za rok 2022 w następujących kategoriach:
NAJLEPSZA OFERTA NA PIŁKĘ NOŻNĄ, NAJLEPSZA OFERTA NA TENIS, NAJLEPSZA APLIKACJA MOBILNA, ODPOWIEDZIALNY BUKMACHER, NAJLEPSZY MARKETING, NAJLEPSZA OFERTA NA SKOKI NARCIARSKIE, NAJLEPSZA OFERTA NA SPORTY WALKI, NAJLEPSZE ZAKŁADY LIVE.

 

Ponadto na naszego partnera można głosować w plebiscycie użytkowników zakładów sportowych. Firma z największą ilością głosów zdobędzie niezwykle prestiżową NAGRODĘ UŻYTKOWNIKÓW. Zachęcamy do oddawania swoich głosów na Fortunę!Autor: inf. prasowa

Zobacz również1 liga na Facebooku