Firma Melex Sp. z o.o. podpisała umowę z FKS Stal Mielec stając się Oficjalnym Sponsorem Klubu

2019-02-28
Współpraca między Klubem a producentem pojazdów elektrycznych obowiązywać będzie przez całą rundę wiosenną sezonu 2018/2019.

W ramach współpracy firma Melex będzie m.in. prezentować swoje pojazdy podczas spotkań rozgrywanych na Stadionie Miejskim w Mielcu.

 

– Wybraliśmy Mielec ponieważ to właśnie tu ponad 45 lat temu rozpoczęła się historia naszej firmy i historia polskiej elektromobilności – powiedział Dariusz Gujda, członek zarządu i dyrektor finansowy Melex Sp. z o.o. – Melex od początku był związany z Mielcem i z tym miastem wiążemy plany naszego dalszego rozwoju. To tu powstała nasza nowa hala produkcyjna, do której niebawem się przeprowadzimy i to z Mielca polskie pojazdy elektryczne będą nadal wysyłane na rynki całego świata – dodał.

 

Melex Sp. z o.o. to znany na całym świecie producent pojazdów elektrycznych. Firma o blisko 50 letniej tradycji od początku swojego istnienia zlokalizowana jest w Mielcu. Ma w swojej ofercie ponad 100 różnych modeli, które można wykorzystywać niemal w każdej branży.

Autor: FKS Stal Mielec, Fot. FKS Stal Mielec

Zobacz również1 liga na Facebooku