Feta ŁKS-u w Łodzi

2019-05-12
ŁKS Łódź już przed meczem z Chojniczanką Chojnice był pewny awansu. Podopieczni Kazimierza Moskala w sobotę wygrali z chojniczanami 2:0, a po spotkaniu rozpoczęła się wielka feta, która później przeniosła się na plac Wolności.

Ostatnie tygodnie należą do ŁKS-u Łódź. Łodzianie to zdecydowanie najlepsza drużyna Fortuna 1 Ligi wiosną, podczas której zdobyła aż 31 punktów. Podopieczni Kazimierza Moskala awans wywalczyli na boisku w GKS Jastrzębie, ale w sobotę po zwycięstwie nad Chojniczanką Chojnice mogli świętować na własnym obiekcie.

 

Po zakończeniu meczu na stadionie odbyła się oficjalna część podczas której prezes Tomasz Selski podziękował wszystkim zawodnikom, sztabowi, a także kibicom. Nie zabrakło również podziękowań dla prezydent miasta Hanny Zdanowicz oraz miejskich radnych, którzy w tym tygodniu zatwierdzili przesunięcie brakujących środków na rozbudowę stadionu ŁKS.

 

Po ceremonii na stadionie, piłkarze odkrytym autobusem udali się wraz ze swoimi kibicami na plac Wolności, gdzie wspólnie wszyscy mogli cieszyć się z powrotu do ekstraklasy.

 

Autor: 1liga.org, Fot. 400mm.pl

Zobacz również1 liga na Facebooku