Eric Abidal kibicem "Słoni"

2019-03-21
Fortuna 1 Liga ma od wczoraj nowego sympatyka. To były zawodnik Barcelony, 67- krotny reprezentant Francji – Eric Abidal.

Abidal sprawuje obecnie funkcję dyrektora sportowego FC Barcelony. Wcześniej na piłkarskich boiskach można było go oglądać w barwach takich zespołów jak: AS Monaco, Olimpique Lyon, czy wspomniana wcześniej FC Barcelona. W swojej karierze z Blaugraną zdobył między innymi 4 mistrzostwa Hiszpanii i 2 zwycięstwa w Lidze Mistrzów.

 

Abidal w 2015 roku zakończył karierę. W czerwcu 2018 roku został dyrektorem sportowym FC Barcelona, w której jako piłkarz grał przez kilka lat. We wtorek doszło do spotkania z dyrektorem sportowym Bruk-Bet Termaliki – Łukaszem Stupką. Przedstawiciel popularnych „Słoni” przebywa w Hiszpanii na szkoleniu. Abidal podczas spotkania otrzymał koszulkę Bruk-Bet Termaliki z własnym nazwiskiem. Nie zabrakło też wspólnego zdjęcia. - Świetna okazja do spotkania i uczenia się od absolutnego biznesowego topu. Eric Abidal, dyrektor sportowy Barcelony, jest od dziś kibicem Bruk-Bet Termaliki - napisał publikując zdjęcie Łukasz Stupka. 

 

Autor: 1liga.org, Fot. 400mm.pl

Zobacz również1 liga na Facebooku