Dzień dobry Bielsko-Biała, czyli kulisy funkcjonowania pierwszoligowca

2019-11-16
Po Olsztynie i Radomiu przyszedł czas na… Bielsko-Białą. Odwiedzimy kolejny klub, by przyjrzeć się funkcjonowaniu zespołu w trakcie dnia meczowego, porozmawiać z ludźmi, którzy są bezpośrednio kojarzeni z konkretnymi pierwszoligowcami, z ich legendami czy pracownikami, którzy dbają o każdy detal.

Trzecim nieprzypadkowo wybranym przez nas pierwszoligowcem jest znajdujące się w czubie tabeli Podbeskidzie Bielsko-Biała. Obok sukcesów sportowych doceniamy również widoczną aktywność marketingową i komunikacyjną „Górali”. Spróbujemy zatem pokazać Wam, czym dla lokalnej społeczności jest ten klub, a także postaramy się oddać atmosferę miejsca i na bieżąco relacjonować przebieg zdarzeń w trakcie meczu Podbeskidzie Bielsko-Biała vs Zagłębie Sosnowiec. Zaglądajcie na Twittera oraz na Stories na naszym ligowym instagramie. Przygotujemy także obszerny reportaż, który opublikujemy w najbliższych dniach. 

Mamy nadzieję, że przekonaliśmy Was do tego, by bacznie obserwować nasze profile społecznościowe oraz stronę 1liga.org. Jedno możemy powiedzieć na pewno – będzie warto!

Autor: 1liga.org, Fot. 400mm.pl

Zobacz również1 liga na Facebooku