Denso sponsorem GKS Tychy

2017-09-27
Denso Thermal Systems Polska przedłużyło umowę z GKS Tychy. Firma będzie wspierać sekcję piłki nożnej oraz hokeja. Logo firmy będzie widoczne na Stadionie Miejskim i Stadionie Zimowym w Tychach. To już kolejny etap współpracy. Denso w ubiegłym roku było sponsorem derbowego meczu pomiędzy GKS Tychy-GKS Katowice oraz turnieju charytatywnego z którego dochód został przeznaczony na remont Szpitala Miejskiego.

 - Jesteśmy firmą od wielu lat związaną z Tychami. Mamy tu swoje zakłady produkcyjne. Nie wyobrażamy sobie żebyśmy nie brali udziału w tak dużym i z sukcesem prowadzonym projekcie jakim jest GKS Tychy. Cieszy mnie podejście klubu do biznesu. GKS jest budowany na mocnych fundamentach. Stadion jest świetną podstawą do tworzenia atmosfery i prawdziwego domu dla kibiców. Życzę klubowi wielu sukcesów i cieszę się, że możemy uczestniczyć w tym projekcie - powiedział Jacek Gwóźdź, prezes Denso Thermal Systems Polska sp. z o.o

 

 

- Przedłużenie umowy z tak znaną marką jak DENSO, jest dowodem na profesjonalizację naszych poczynań w obszarze sponsoringu i szeroko rozumianego biznesu. Świadczy także o atrakcyjności produktu, jakim jest GKS Tychy – umowy przez nas podpisywane są zawsze ekwiwalentne  i niosą ze sobą dużą wartość dla naszych partnerów biznesowych. Z drugiej strony, dzięki zaangażowaniu sponsorów, jesteśmy w stanie realizować nasze cele i wchodzić na co raz wyższy poziom – organizacyjny i sportowy - dodał Grzegorz Bednarski, Prezes Zarządu Tyski Sport S.A.

 

">

 

Denso Thermal Systems Polska Sp. z o.o. jest jednym z kilku zakładów produkcyjnych wchodzących w skład Denso Thermal Systems Sp. A., które należy do międzynarodowego holdingu Denso Corporation działającego na całym świecie. Oddziały Denso Corporation zajmują się projektowaniem, rozwojem przemysłowym, produkcją komponentów samochodowych o wysokim poziomie technologii z przeznaczeniem dla wszystkich liczących się producentów przemysłu samochodowego, w ramach międzynarodowej strategii "global supplier".

 

 

Autor: GKS Tychy, Fot. GKS Tychy

Zobacz również1 liga na Facebooku