Chrobry przymierza się do spotkania biznesowego

2017-10-02
Chrobry Głogów przymierza się do organizacja pierwszego „śniadania biznesowego” z udziałem swoich partnerów, sponsorów, przyjaciół i innych lokalnych przedsiębiorców. Z tej okazji przedstawiciele klubu wzięli wczoraj udział w spotkaniu Rady Gospodarczej działającej przy prezydencie Głogowa.

W programie posiedzenia rady było m.in. omówienie wpływu polityki podatkowej miasta na rozwój biznesu, spotkanie z Komisją ds. Budżetu i Rozwoju Miasta Rady Miejskiej czy założenia do budżetu na 2018 rok. O część spotkania zadbał Chrobry. Na podstawie przygotowanej prezentacji i filmów omówiono biznesową stronę działalności klubu. Pokazano potencjał marketingowy obecności klubu w Nice 1 Lidze, a co za tym idzie innych przy klubie. 

 

To był przedwstęp do organizacji wspomnianego śniadania biznesowego, które z powodzeniem funkcjonuje już w kilku innych klubach, Niebawem zacznie w Chrobrym i poprzez tę inicjatywę klub będzie starał się powiększyć większe grono obecnych przy sobie biznesowych partnerów, by zintegrować je pod wspólnym szyldem. 

 

 

 

Autor: Chrobry Głogów, Fot. Chrobry Głogów

Zobacz również1 liga na Facebooku