Chojniczanka rusza z projektem "Talent M12"

2019-05-28
Chojniczanka Chojnice wystartowała z projektem skierowanym dla wyróżniających się zawodników w poszczególnych kategoriach wiekowych.

Projekt „Talent M12” to indywidualny program szkolenia, do którego zaproszeni zostali zawodnicy z roczników 2001-2005, występujący w grupach młodzieżowych żółto-biało-czerwonych.

 

Zawodnicy w ramach projektu będą brali udział w dodatkowych zajęciach uzupełniających, które będą miały na celu rozwijanie inteligencji piłkarskiej, techniki indywidualnej i potencjału motorycznego, ale również budowanie świadomości z zakresu diety i regeneracji oraz wypracowanie odpowiednich cech mentalnych zgodnych z filozofią „Chluby Grodu Tura”.

 

Pierwszymi zawodnikami objętymi projektem „Talent M12” są Daniel Czerwiński, Szymon Galikowski, Jakub Gąsiorowski, Kacper Kasperowicz, Mateusz Kołtoński, Szymon Kornatowski, Szymon Michalski, Remiszka Mateusz Remiszka, Adrian Remus, Filip Szwoch oraz Stanisław Wędzelewski.

 

To pierwszy tego typu projekt w chojnickim klubie. Zaangażowani w niego są trenerzy: Adam Błaszczak, Jakub Bahyrycz, Mirosław Czuryło, Artur Skiba, Tomasz Fojut, Krzysztof Łasicki.

 

System selekcji oparty będzie na cykliczności, a w miejsce zawodników, którzy wywalczą sobie miejsce w pierwszej drużynie lub będą zaniedbywali obowiązki lub nie będą czynili postępów, do programu zostaną przyłączeni kolejni zawodnicy.

Zobacz również1 liga na Facebooku